Pirmadienis, 17 birželio, 2024
Pradžia > Lietuva > Kur ir kaip švęsti 2025-ųjų metų Naujųjų sutiktuves?

Kur ir kaip švęsti 2025-ųjų metų Naujųjų sutiktuves?

Nors už lango tik pavasaris, tačiau daugelis žmonių pradeda galvoti apie gražiausias metų šventes. Kokios jos? Žinoma, kad Kalėdos ir Naujieji metai. Daugeliui žmonių šios šventės yra tokios artimos, tokios mėgstamos ir net mylimos, kad apie jas yra galvojama ir tuomet, kai už lango kaitriai šveičia saulė.

Galiausiai, niekada nebus ruošiamasi per anksti. Tiesiog tobuloms šventėms reikia laiko. Ypač tuomet, kai planuojate rengti šventę pats ir tuo pačiu kviesti nemažai svečių.

Žemiau pateikiame kelis patarimus, kurie padės Jums Naujųjų metų arba Kalėdinę vakarėlio dalį surengti profesionaliai net ir tuomet, jeigu nesate niekada to daręs.

Tinkamos vietos pasirinkimas

Pirmiausia reikia nuspręsti dėl vietos, kurioje bus rengiamas vakarėlis. Dažniausiai norisi daugiau prabangos ir elegancijos. Mitas, kad skoningi restoranai kainuoja brangiai. Dažniausiai net ir Naujųjų metų naktį galima užsisakyti staliukus, kurie talpina daug žmonių. Ir kainos tikrai priimtinos.

Naujųjų metų vakarienė Vilniuje yra siūloma daugelyje vietų, tad kur kas paprasčiau yra eiti į restoraną, kuriame yra viskas suorganizuota, tad jums pačiam dėl nieko nebereikia sukti galvos. 

Dažnai panašiai yra siūloma ir Kalėdinė vakarienė. Tai – tobulas sprendimas tiems, kurie nori jaukios, net prabangios šventės, tačiau patiems dėl nieko nesukti galvos.

Meniu sudarymas

Kitas svarbus vakarėlio rengimo etapas yra meniu. Deja, tikrai nebus paprasta suplanuoti tokį meniu, kuris atitiktų visų dalyvių poreikius. Dažniausiai reikia laikytis bent jau daugumos poreikių. Tradicinis karštas patiekalas, greta jo gali būti pateikiama sriuba, skanėstas ir galiausiai – įmantrus gėrimas.  Visada turi būti pateikiami ir užkandžiai, kurie leis mėgautis skoniais viso vakaro metu.

Dekoras ir papuošimai

Svarbi smulkmena, kuri gali vakarėliui suteikti daugiau pozityvių emocijų, yra papuošimai. Žinoma, kad jie nėra būtini. Tačiau kai norisi jaukios šventės – labai rekomenduojami. Teminių papuošimų nebus rasti sunku. Ypač tokių, kurie labiausiai tinkami būtent Kalėdoms arba Naujiems metams. Jie dažniausiai atrodo puošnūs, yra blizgūs bei traukia akis. Jeigu papuošimai bus perkami ne sezono metu – dažniausiai kainuos kur kas pigiau. Sutaupykite ir ruoškitės šventėms iš kuo anksčiau.

Renginio tema

Bet kokie renginiai ir šventės bus kur kas įdomesnės, jeigu bus sugalvojama tema. Dažniausiai per Naujuosius metus sugalvojama tema siejasi su ateinančio gyvūno metais. Tai yra klasika. Tačiau tik vienas iš daugelio variantų, kuriuos verta išbandyti.

Svarbiausia yra iš kuo anksčiau svečiams nurodyti – kokia yra renginio tema. Jie turės daugiau laiko ruoštis, tad bus galima džiaugtis tikrai gana įspūdingu renginiu. Kadangi Naujųjų metų vakarėliai dažniausiai siejasi su prabanga, žinoma, kad dažnas neplanuoja taupyti kostiumui. Dėl to pasikartosime, kad būtina gera, skoninga aplinka.

Kada išsiųsti kvietimus? 

Ankstesnis kvietimų išsiuntimas dažniausiai ramina, kad svečiai turės užtektinai laiko pasiruošti šventei. Ypač patogu pranešti iš anksto tuomet, kai norima, kad svečiai pasidalintų organizuojamais dalykais. Vieni gali planuoti meniu, kiti – muziką, treti  – pasirūpinti fotografu. Toks bendrinis šventės planavimas padeda sutaupyti daug laiko ir nuo vieno asmens numesti didelę planavimo naštą. Visgi, kai kuriems tai yra tikras malonumas. Kiekviena draugų kompanija žino geriausiai koks jiems labiausiai priimtinas planavimo tipas.

Jeigu esate žiemos švenčių asas – ruoškitės joms iš kuo anksčiau. Tai padės laukti šventės su nekantrumu, kadangi pats stebitės – kaip puikiai viską pavyko suorganizuoti.