Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Buitis - Namai > Granuliniai katilai: kaip sutaupyti energijos?

Granuliniai katilai: kaip sutaupyti energijos?

Granuliniai katilai

Mūsų pasauliui vis labiau reikia mūsų supratingumo ir išteklių tausojimo. Jau nuo seno buvo aišku, kad iškastinis kuras tikrai kada nors baigsis ir teks ieškoti alternatyvų jam. Pasaulyje tikrai yra daugybė alternatyvų energijos taupymo klausimu. Jeigu ankščiau negalėjome apsieit be iškastinio kieto kuro, ar medžių deginimo, tai dabar galima energija sutaupyti įsigijus granulinį katilą.

Granuliniai katilai – tai tokio tipo katilai kurie turi pilnai automatizuotą įrangą, kuri gali paversti medžio granules į ekologišką ir ilgai išliekančią šilumą jūsų namuose. Naudotis granuliniu katilu yra labai paprasta, tereikia tinkamai jį sukonfigūruoti. Sukonfigūruoti gali pats pirkėjas arba iškviestas meistras į namus. Konfiguracija priklauso nuo to kokiu metu dažniausiai būnate namuose, kokio dydžio yra namas ir kokio kiekio šilumos norite. Šių laikų granuliniai katilai gali dar labiau taupyti pinigus ir veikti tik tada kai jūs patys to norite:

Tarkim jūs planuojate išvyką iš namų į pajūrį, turint paprastą kieto kuro katilą tektų papildomai jį atjungti, ir norint vėl pajungti. Dabartiniai granuliniai katilai turi bevielio darbo programą, tai yra, jūs galite bevieliu būdų nustatyti, kada norite, kad katilas dirbtų, o kada ne. Jei jūs planuojate išvykti ir grįžti kitą dieną, jūs iki savo sugrįžimo galite granulinį katilą nustatyti, kad jis pradėtų veikti 2 valandom prieš jum pasirodant namuose, taip jūs namo grįšite į jaukiu ir šiltus namus, lyg granulinis katilas ne nebūtų nustojęs veikti.

Tačiau tokias įranga tikrai nėra pigi, norit ją įsigyti teks gerokai paploninti savo piniginęs turį, tačiau įsigyjus tokio tipo granulinį katilą, motule žemė jums tikrai padėkos.