Sekmadienis, 26 gegužės, 2024
Pradžia > Laisvalaikis > Vaikiški nameliai – smagi pramoga

Vaikiški nameliai – smagi pramoga

žaidimu namelis

Šiandieninės kartos mažyliai labai anksti pradeda žaisti kompiuterinius žaidimus. Atplėšti nuo jų atžalas yra labai sunku, nes kompiuteriai traukia vaikus kaip magnetas.

Žaislų gamintojams visame pasaulyje dabar tenka sukti galvas, ką įdomaus pasiūlyti vaikams kaip alternatyvą kompiuteriniams žaidimas. Nors pastarieji ir naudingi loginiams mąstymui tobulėti, tačiau anaiptol ­– ne fizinei sveikatai. Juk sėdėjimas žaloja vaikų laikyseną, stuburą.

Viena tokių alternatyvų – žaidimų nameliai. Gamintojai siūlo jų labai įvairių. Nesusidūrus su terminu „vaikų žaidimo nameliai“, sunku net suvokti, kokie įvairūs gaminami šie vaikų pramogų objektai.

Pavyzdžiui, jie gali būti skirstomi į kambario ir lauko. Lauke vaikų žaidimo nameliams tinkamiausiai medžiaga yra medis. Neretai namelis paįvairinamas kitomis pramogomis, pavyzdžiui, karstyklėmis, laipynėmis, sūpuoklėmis. Žinoma, tokio namelio viduje būtinai stovi staliukas, suoliukai, kėdutės. Vaikams tai tarsi asmeninis pasakų pasaulis, kuriame gali pasikvieti draugų, atsinešti žaislų, užsiimti kitokia veikla.

Dar įvairesni – kambariniai vaikų žaidimų nameliai. Pats paprasčiausias – iš audinio pagamintas namelis. Tai – palapinė. Tai puikus ir pigus pasirinkimas. Vasarą tokį namelį galima perkelti ir į lauką.

Mažylis taip lavins vaizduotę, patirdamas daug džiaugsmo savo paties susikurtoje erdvėje.

Psichologai sako, kad vaikai labai mėgsta įvairias slėptuves, turbūt ne veltui vienas smagiausių mūsų vaikystės žaidimų buvo slėpynės.

Gamintojai taip pat siūlo namelius, kuriuos galima pačiam susikonstruoti. Jie statomo iš didžiulių LEGO kaladėlių. Didelis džiaugsmas – ne tiek pats toks namelis, kiek statymo procesas, kuriame be abejonės dalyvaus tėvai arba vyresnieji broliai, sesės. Tai smagi ir naudinga bendra veikla, kuri taip reikalinga skubančiame, lekiančiame šiandieniniame pasaulyje.

Vaikų žaidimų namelių kainos, kaip ir visų žaislų, labai įvairios. Jos gali svyruoti nuo keliasdešimties eurų, už patį paprasčiausią iki pusės tūkstančio, už modernų.

Jeigu nusprendėte, kad vaikiško namelio jums tikrai reikia, tuomet Vs-sport.lt internetinė sporto prekių ir įrangos parduotuvė turi jums ką pasiūlyti, nes savo asortimentą praplėtė ir vaikiškais nameliais, kuriuos galėsite įsigyti tiesiog internetu, taip sutaupydami daug pinigų. Nustebinkite savo vaikus puikia dovana.