Sekmadienis, 26 gegužės, 2024
Pradžia > Laisvalaikis > Patyrę keliautojai patvirtina: sumažinti skrydžių kainas yra paprasta!

Patyrę keliautojai patvirtina: sumažinti skrydžių kainas yra paprasta!

Nepatinka Lietuviškas ruduo bei žiema? Ketinate trumpam palikti mūsų šalį ir pailsėti kažkuriame šiltesniu klimatu pasižyminčiame kurorte? Pigūs skrydžiai į Barseloną, Hurgadą, Stambulą šiuo metu yra dažniausias pasirinkimas norintiems malonesnių orų. Skrydžių kainos į šias vietas dabar yra kaip niekad mažos, o svarbiausia – jeigu pasikliautumėte patyrusių keliautojų patarimais, tuomet pavyktų sutaupyti dar daugiau pinigų. Nepatyrę keliautojai dažnai daro elementarias klaidas, apie kurias šnekama jau daug laiko. Tad, jeigu ketinate kažkur skirsti atostogų, tuomet siūlome perskaityti keletą žemiau pateikiamų patarimų. Galbūt, vadovaudamiesi jais, vienerių atostogų metu galėsite nukeliauti netgi į kelias šalis!
Atostogų laikas daro didžiulę įtaką lėktuvų bilietų kainoms. Ne paslaptis, kad Europoje atostogų sezonas prasideda birželį ir baigiasi rugpjūtį. Aiškiau kalbant, visoje Europoje ir kitose šalyse daugelis žmonių atostogauja vasaros laikotarpiu. Kadangi išauga skrydžių paklausa, logiška, jog skrydžių bendrovės tuo pasinaudoja. Jos tuo periodu pakelia lėktuvų bilietų kainas. Tad, jeigu Jums svarbu pasilepinti saule kažkur svetur, tuomet plačiau pasidomėkite kitų šalių klimatu. Matote, kitose šalyse saulė kepina vos ne ištisus metus. Tad, Jums nebus skirtumo ar ilsėsite ankstyvą vasarą ar vėlyvą rudenį. Pagrindinis skirtumas bus tas, jog už skrydžius rudens metu sumokėsite ženkliai mažesnę sumą. Pavyzdžiui, kelionės į Hurgadą rudens metu vargu ar kuo skirsis – klimatas bus tas pats, bet už bilietus mokėsite mažiau nei vasaros metu.
Valiutų kainos skirtumai – būdas sumažinti išlaidas už skrydžius. Valiutų skirtumai yra dar vienas būdas greitai sumažinti bilietų kainas. Stebėkite kokia valiuta atsiskaityti už lėktuvų bilietus būtų pigiausia. Įprasta, kad esant kažkokiems svyravimams, paslaugų kainos gali pigti. Tuo labiau, juk kitą valiutą dabar galima įsigyti netgi ir internetu. Pabrėžtina, kad atsiskaitant už bilietus kortele, Jūs galite pasirinkti kitą valiutą, o ne eurą, nes jeigu banko sąskaitoje turite tik eurus, viskas automatiškai bus konvertuojama.
Norintiems skristi pigiau, reikėtų nusiteikti stabtelėjimams ir persėdimams. Kiekvienas patyręs keliautojas gali patvirtinti, jog pigiausiai kitas šalis galima pasiekti tik su persėdimais, nes tiesioginiai skrydžiai yra brangesni. Nesvarbu ar Jus domina skrydžiai į Stambulą ar kažkur už Europos žemyno – rinkitės skrydžius su persėdimais.
Jeigu nepatingėtumėte pasidomėti daugiau, tikrai rasite ir daugiau patarimų, padedančių ženkliai sumažinti išlaidas.