Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Pasaulis > Europoje atostogauti rudenį – verta!

Europoje atostogauti rudenį – verta!

Ruduo Europoje

Ketinate išvykti į šiltus kraštus, bet neapsisprendžiate kurią šalį rinktis? O gal kaip tik rudenį pasilikote įspūdžių paįvairinimui? Skrydžiai į Berlyną, Frankfurtą, Prancūziją ar Italiją vilioja ne vieną lietuvį! Skrydžių kainos dabar yra tokios žemos, jog atostogavimas šiose vietose jau tampa įprastu reiškiniu. Rudens ir žiemos sezonai yra tinkamiausias metas pailsėti už gana nedidelę sumą. Kadangi pagrindinis atostogų sezonas yra vasara, dabar planuoti kelionę čia būtų išties naudinga finansiškai. Tiesiog, daugelyje šalių rudens metu krenta su turizmu susijusių paslaugų kainos.

Kadangi Europoje atostogų sezonu irgi laikomas vasaros periodas, rudens metu turistų skaičius sumažėja ženkliai. Štai kodėl nemaža dalis lietuvių tokiu laikotarpiu atostogas renkasi būtent čia. Tokiu metu paslaugų kainos krenta, nes taip bandoma pritraukti daugiau turistų. Žinoma, kai kurios paslaugos teikiamos tik sezono metu, tačiau net ir jam pasibaigus aukščiau minėtuose miestuose ir šalyse tikrai bus ką veikti.

Kalbant apie lėktuvų bilietų įsigijimą, pabrėžtina, kad geriausias kainas šiuo metu gali pasiūlyti pigių skrydžių bendrovės. Pigūs skrydžiai į Frankfurtą bei kitus didesnius Europos miestus siūlomi kone kiekvienoje skrydžių bendrovėje. Svarbiausia tai, kad neretai taikomos ir specialios akcijos, kurių metų už skrydį galite sumokėti viso labo kelis eurus. Jums tik reikia susirasti pigių skrydžių bendrovę arba bilietus turėtumėte užsakyti iš specialių kelionių svetainių.

Norintiems sutaupyti bent kelis eurus, patartina kelionę į Prancūziją, Italiją ar Vokietiją planuoti ekspromtu. Aiškiau kalbant, ne paslaptis, kad pigiausiai apsieina tie, kurie renkasi paskutinės minutės keliones. Skrydžiai į Prancūziją bus pigūs dėl to, jog ši šalis nėra labai nutolusi nuo Lietuvos. Tas pats galioja ir Vokietijai. Tokius pasiūlymus gaudo jau patyrę keliautojai. Paskutinės minutės kelionės yra tokios, kuomet užsakius bilietą, tenka išvykti tučtuojau – dar tą pačią dieną po kelių valandų nuo užsakymo atlikimo.

Pabrėžtina, kad lėktuvų bilietai į Italiją bei kitas Europos šalis dažniausiai siūlomi be papildomų pervežimo paslaugų. Tai reiškia, kad planuojantiems kelionę, patiems teks pasirūpinti atvykimu iki oro uosto ir išvažiavimu iš jo. Jeigu norite, kad Jūsų kelionė neapkarstų dėl važinėjimosi, tuomet reikėtų užsisakyti pervežimą dar perkant bilietus ar kreiptis į kelionių agentūras. Tiesa, jose kelionių kainos yra didesnės. Dažniausiai kelionių agentūros suplanuoja kelionę nuo pradžios iki pabaigos. Sumokama tam tikra suma, į kurią yra įskaičiuota viskas: skrydžiai pirmyn ir atgal, pervežimas iš/į oro uostus, apgyvendinimas ir t.t.

Savarankiškai planuojantys keliones sutaupo gerokai didesnes sumas, tačiau turėkite galvoje – tam reikia skirti šiek tiek laiko, ieškoti tinkamiausių viešbučių, domėtis visuomeniniu transportu, nepamiršti žemėlapio ir visada būti nusiteikus nuotykiams. Savarankiškos kelionės tuo žavi, tačiau kasdien dirbantiems protinį darbą gali priminti papildomą darbo savaitę, taigi tokias keliones verta palikti laikui, kai turėsite daugiau laiko ne tik mėgautis šalimi, bet ir pačiu kelionės planavimu.