Penktadienis, 19 liepos, 2024
Pradžia > Pasaulis > Populiariausios atostogų kryptys 2019

Populiariausios atostogų kryptys 2019

Net neabejojame, jog po tokios ilgos ir šaltos žiemos, norisi pailsėti ir nukeliauti ten kur šilta. Ispanija, Italija, Turkija, o gal net Azija ar Amerika? Vietų, įsimintinoms atostogoms yra tikrai labai daug. Tačiau kokios kryptys šią vasarą yra pačios populiariausios?

TAILANDAS

Kaip niekada anksčiau, šiais metais, ypatingai išpopuliarėjusi atostogų kryptis – Tailandas. Vis daugiau lietuvių savo socialinių tinklų paskyrose keliasi nuotraukas iš tokių Tailando salų kaip: Phuket, Koh Lipe, Ko Lanta bei kitų. Ir ne veltui…Tailandas  – tikrieji tropikai! Švelnus, baltas smėlis, žydras vanduo – tikras rojus akims ir sielai. Taigi, jeigu savo atostogas norite praleisti tiek keliaudami, tiek ilsėdamiesi, Tailadas tobula kryptis jums. Čia galėsite tiek pailsėti ir pasimėgauti karšta saule, tiek nebrangiai aplankyti bent kelias salas, kurios tikrai turės kuo nustebinti.

BALIO SALA

Dar viena, turistų pamilta kryptis – Balis. Daugumai, tai lyg svajonių kampelis, kurį aplankius, čia  norėtų sugrįžti dar ir dar kartą. Tamsiai žali, milžiniški miškai, ryžių laukai, senoviniai kaimeliai, išpuoselėtos šventyklos – Balis kaip vienas, didelis meno kūrinys. Taip pat, kaip ir Tailande, Balyje galėsite džiaugtis saule, paplūdimiu bei jūra. Jeigu nekantraujate Balį pamatyti kuo greičiau, gegužės mėnesis yra puikus metas jį aplankyti. Taigi nieko nelaukite ir pradėkite krautis daiktus į šį egzotinį gamtos kampelį dar šiandien!

MENORKA

Pastebėjome jog lietuviai pradėjo ieškoti naujų, dar nematytų krypčių. Viena iš jų, Ispanijos sala MenorKa. Ši sala, daug mažiau paliesta turistų nei Tenerifę, Malijorka, Gran Kanarija ar kitos populiarios kryptys. Tiksliau, čia labiau lankosi vietiniai Ispanijos gyventojai.

Kuo ši sala ypatinga?

Visų pirma, Menorka yra mažiausiai apgyvendinta, viena ramiausių Balearų salų. Ji pasižymi nepaprastai gražia gamta, nedideliais, bet mažai civilizacijos paliestais paplūdimiais. Tai vieta, kurioje galima pailsėti ir atsipalaiduoti. Tai puiki atostogų kryptis tiek keliaujant poroms, tiek kartu su visa šeima. Tai puiki vieta ramioms atostogoms.

MADAGASKARAS

Ar girdėjote jog Madagaskarą iš Lietuvos jau galima pasiekti tiesioginiu skrydžiu? Nepraleiskite šios progos ir aplankykite išskirtinę salą tol, kol ji dar nėra smarkiai paliesta civilizacijos. Žinoma, skrydžiai nėra patys pigiausi, tačiau jeigu kelionei vienam žmogui galite skirti apie 2000 eurų, Madagaskarą pasirinkti tikrai verta.

Ką pamatysite?

Madagaskare jus nustebins išskirtinė gamta, daugybė paplūdimių, koraliniai rifai, baobabų girios, miškai, lemūrai bei kiti gyvūnija. Čia galėsite pailsėti bei pamatyti dar neregėtų vaizdų!