Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Buitis - Namai > Kokie auto keltuvai naudingi nuosavame garaže?

Kokie auto keltuvai naudingi nuosavame garaže?

auto keltuvai

Vis daugiau atsiranda automobilių mylėtojų, kurie savo transporto priemones remontuoja asmeniniame garaže. Kai kurie tai daro dėl taupumo, kad sutaupytų pinigų ir nevažiuoti į servisą, kiti dėl to, kad jiems patinka automobiliai ir jų remontas. Žinoma, ne visada tikrai pavyks visus remonto darbus atlikti pačiam, tam pritrūksta žinių arba specialių įrankių, todėl vis tiek reikia kreipti į servisą. Viena iš tokių įrangų, kurios neturėjimas riboja atliekamų remonto darbų įvairovė, yra auto keltuvai.

Tokie keltuvai yra labai naudingi praktikoje, jie tiesiogiai prie remonto darbų neprisideda, tačiau yra labai naudingi atliekant daugybę darbų. Būtent dėl to juos galima pamatyti visuose servisuose, kuriuose jų būna ne po vieną ir ne po du. Didesni servisai jų pasistato ir keliolika. Todėl priešingai nei tam tikra serviso įranga, kuri yra specializuota vienam veiksmui, tokios serviso įrangos užtenka vienos visam servisui. Auto keltuvai gali padėti atlikti daugybę automobilių remonto darbų, kaip pavyzdžiui: su juo lengviau pakeisti automobiliui ratus; dirbti darbus susijusius su automobilio dugnu; remontuoti pakabą; pakeisti varikliui tepalus ir atlikti daugybę kitų darbų.

auto keltuvai

Todėl servise dirbantys mechanikai neįsivaizduoja savo kasdienių darbų, jeigu servise nebūtų keltuvo. Tokią pačią didelę naudą pajaustumėte ir jūs, jeigu asmeniniame garaže pasistatytumėte automobiliui kelti skirtą keltuvą. Iš karto pajustumėte naudą, nes, kaip ir minėjome, auto keltuvai padėtų jums atlikti įvairius automobilio remonto ar kitus susijusius darbus. Tačiau yra nemažai dar papildomų faktorių, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, prieš įsigyjant jums tinkamiausią keltuvą.

Vienas svarbesnių kriterijų renkantis yra kėlimo aukštis ir pačio keltuvo aukštis, kadangi namų ir kitų panašių statinių garažai nebūna aukšti. Tą įvertintus reikia atkreipti dėmesį į maksimalią keliamąją galią, kadangi auto keltuvai gali kelti skirtingo svorio transporto priemones. Kitas svarbus kriterijus renkantis būtų keltuvo tipas. Jų būna įvairių: koloniniai, žirkliniai, duobiniai, cilindriniai, ašies keltuvai ir parkingo keltuvai. Vis jie yra labai skirtingi, todėl reiktų apžvelgti koks variantas būtų jūsų garaže tinkamiausias ir asmeniškai jums patogiausias.