Penktadienis, 19 liepos, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Hialuronos injekcijas visada turi atlikti dermatologai

Hialuronos injekcijas visada turi atlikti dermatologai

Hialurono injekcijos

Tarp grožio procedūrų ypač populiarios yra hialurono injekcijos. Jų dėka, galima ne tik panaikinti raukšles, bet ir užbėgti už akių jų atsiradimui. Ši procedūra įprastai siūloma klinikose, nes vis dėlto – tai dermatologo darbas. Žinoma, didžiausia problema yra ta, kad nereta moteris ieško būdų sutaupyti ir neretai pasirenka tuos pasiūlymus, kurie pateikiami skelbimų puslapiuose. Kaip bebūtų gaila, tačiau tokiose vietose neretai reklamuojasi sukčiai bei tie, kurie užsiima nelegalia veikla. Jeigu nė karto neteko naudotis tokia procedūra, tuomet žinokite, kad didesnis pavojus slypi tose vietose, kur šios procedūros atliekamos neteisėtai. Tad, norintiems kokybiškų paslaugų, patartina nevengti gerai žinomų klinikų.

Ypač svarbu akcentuoti, kad hialurono injekcijos reikalauja žinių ir kompetencijos. Dėl šios priežasties geriausia būtų kreiptis į tas grožio klinikas, kurios jau yra pripažintos. Jos internete turi ne vieną ir ne du atsiliepimus. Kuo geresni atsiliepimai, tuo didesnė tikimybė, kad procedūra garantuos maksimaliai geriausią efektą. Taipogi turite žinoti, kad klinikose specialistai suteikia visą informaciją apie šią procedūrą, o tai yra labai svarbu.

Apie hialurono injekcijas turite žinoti tai, kad jos negali būti atliekamos per daug dažnai, nes kitu atveju jūs tapsite joms atsparios. Su kiekviena procedūra didėja antikūnių kiekis, kuris ir skatina hialurono neveiksnumą ateityje. Tad, kai kreipsitės į kliniką, būtinai teiraukitės kas kiek laiko šią procedūrą atlikti būtų geriausia.

Kalbant apie hialurono injekcijos saugumą ir patikimumą, labiausiai išskirti reikia šias procedūras atliekančius specialistus. Kaip pradžioje teigta, yra pasiūlymų, kurie turėtų būti vertinami itin atsargiai. Nusprendus kreiptis į privačius asmenis, kurie reklamuojasi skelbimų tinklapiuose, rizikuojama gauti prastos kokybės paslaugas. Gali būti naudojamos nesaugios medžiagos, gali pasitaikyti įvairios infekcijos, jeigu procedūra bus atliekama higienos standartų neatitinkančiose patalpose.

Kiekviena procedūra turi būti atliekama kompetentingo specialisto t.y. dermatologo, tad, prieš sumokant pinigus, būtinai įsitikinkite, kad specialistas turi visas licencijas ir išsilavinimą. Patikimos klinikos be jokių išsisukinėjimų pateikia informaciją tiek apie save, tiek ir apie pacientus priimančius profesionalus.

Daugiau informacijos rasite https://www.lazeriniscentras.lt/lt/paslaugos/botulinas-botoksas-butulintoksinas