Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Lūpų putlinimas hialuronu: ką reikia žinoti?

Lūpų putlinimas hialuronu: ką reikia žinoti?

Lūpų putlinimas

Ne paslaptis, kad moterys grožio procedūroms išleidžia žymiai daugiau pinigų nei vyrai. Tačiau aklas pinigų leidimas procedūroms, apie kurias nėra tinkamai pasidomėta, nėra išmintingas sprendimas. Dauguma grožio procedūras atliekančių specialistų vieningai sutaria, kad kiekviena klientė pirmiausia turi įvertinti ne tik procedūrų suteikiamą naudą, bet ir niuansus. Neretais atvejais būna, kad procedūros atneša netgi ir žalą. Kaip bebūtų, vis daugiau informacijos pateikiama apie hialurono injekcijas. Trumpai tariant, tai – lūpų putlinimas, kuriuo šiuo metu naudojasi ypač daug jaunų merginų bei vyresnio amžiaus moterų.

Šios procedūros tikslas yra išryškinti lūpų kontūrus arba tiesiog jas padidinti. Pagrindinis privalumas yra tas, kad toms moterims, kurių lūpos yra labai siauros ir kurių lūpų kontūras yra labai menkai pastebimas, šią problemą gali išspręsti labai paprastai. Neigiama šios procedūros pusė – kuo dažniau šia procedūra naudojamasi, tuo greičiau jai tampate atsparios. Šios procedūros metu yra gaminasi antikūniai, kurie vėliau ir nebeleidžia matyti efekto.

Klabant apie šios procedūros pasitelkimą grožio salonuose, ypač svarbu išskirti nelegalias paslaugas. Žiniasklaidoje yra pasirodžiusi informacija, kad kai kuriuose grožio salonuose lūpų putlinimas atliekamas nelegaliai. Jų metu naudojamos nekokybiškos medžiagos, o taip pat šią procedūrą atlieka jokios licencijos neturintis specialistas. Jeigu norite išvengti problemų ar net išvaizdos sudarkymo, patariama rinktis klinikas, kur lūpų putlinimo procedūrą atlieka dermatologai. Jie tikrai viską atliks nepriekaištingai ir suteiks visą svarbiausią informaciją.

Galvojančioms apie lūpų putlinimo procedūros kainas, pravartu žinoti, kad ji nustatoma remianti keliais faktoriais. Pirmiausia jūs turite susirasti kliniką, kurioje viskas bus atliekama. Paskui specialistas apžiūrės jus ir patars kaip viską daryti būtų geriausia. Tai reiškia, kad tik po apžiūros paaiškės ir galutinė kaina. Matote, vienoms moterims prireikia daugiau injekcijų, o kitoms – mažiau. Yra nustatyta vienos injekcijos kaina, o po apžiūros apskaičiuojama kiek tokių injekcijų reikės iš viso.

Ieškant klinikos, kurioje lūpų putlinimas būtų atliekamas profesionalai, patartina dairytis į tokias vietas, kurios jau turi nemažai teigiamų klienčių atsiliepimų. Neigiami atsiliepimai yra priežastis, kodėl būtina ieškoti kitos klinikos.

Daugiau informacijos rasite https://www.lazeriniscentras.lt/lt/paslaugos/uzpidai-grozio-injekcijos