Penktadienis, 19 liepos, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Grožio patarimai: jų niekada nebus per daug

Grožio patarimai: jų niekada nebus per daug

Grožis – viena aktualiausių temų, tad ir patarimų apie tai niekada nėra per daug. Tad jūsų dėmesiui – vertingi pastebėjimai.

Banalu, tačiau teisinga – vienas paprasčiausių būdų mėgautis puikia išvaizda, yra pakankamas išgeriamo vandens kiekis. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad labai didelė dalis žmonių išgeria per mažai vandens, o tai – tikrai ne į naudą; Jei išgeriame per mažai vandens, didėja odos dehidratacijos tikimybė; oda praranda gaivumą, skaistumą, stangrumą, pastebimas papilkėjimas. Taigi, gerkite daugiau vandens ir džiaukitės tobulai atrodančia oda.

Grožio salonai Vilniuje – erdvės, į kurias užsukame dėl įvairių priežasčių, tačiau viena itin dažnai pasitaikančių yra plaukų spalvos keitimo poreikis. Paprastai tereikia vos kelių valandų, praleistų grožio salone ir jau galima mėgautis nauja plaukų spalva. Tačiau po trumpučių laimės akimirkų, susijusių su pokyčiais, iškeliamas ir klausimas: o ką daryti, kad naująja plaukų spalva būtų galima mėgautis kuo ilgiau? Nesunku pastebėti, kad nemaža dalis noriai renkasi naudoti plaukų priežiūros priemones, kurios yra skirtos būtent dažytiems plaukams. Tačiau taip pat svarbu pabrėžti, kad vien tik to gali nepakakti – atminkite, kad ypač dažytiems plaukams kenkia saulė. Tad mėgaukitės jos spinduliais kuo rečiau arba nepamirškite pridengti plaukų. 

Ne paslaptis, kad sausi šampūnai šiandien yra labai populiarus gaminys, nes galimybė turėti švarius plaukus vos per kelias akimirkas, vilioja labai daug žmonių. Ir tai – iš tiesų puikus pasirinkimas, tačiau reikėtų nepamiršti, kad dėl sauso šampūno naudojimo, jūsų plaukai gali prarasti žvilgesį bei atrodyti nebe gyvybingi. Tad, kad jiems ir vėl tai sugrąžintumėte, naudokite ir žvilgesio suteikiantį plaukų serumą.  

Gelinis lakavimas – idealus pasirinkimas, jei norisi, kad nagai atrodytų nepriekaištingai ir, kad jų priežiūra nereikalautų daug laiko. Na, o tuo atveju, jei nagų grožiu rūpinatės savarankiškai ir, jei susidūrėte su situacija, kuomet niekaip negalite atidaryti nagų lako buteliuko, tokiu atveju išbandyti šį triuką: tiesiog paimkite ausų krapštuką, jį pamirkykite nagų lako valiklyje, o tuomet – patepkite juo nagų lako buteliuko dangtelio kraštelius – turėtų nebekilti sunkumų atidarant. 

Ilgi plaukai – puiki puošmena. Tačiau puikiai žinoma ir tai, kad daugeliui ilgi plaukai yra linkę susivelti miego metu. Gera žinia ta, kad net ir šiuo atveju yra kai kas, ką verta išbandyti siekiant kuo geresnio rezultato. Prieš miegą, suriškite plaukus į laisvą kuodelį – būsite maloniai nustebusios, kaip paprasta bus iššukuoti plaukus ryte. 

Odos bėrimai, spuogeliai – ne toks jau ir retas reiškinys. Belieka tik pridurti, kad, jei ir jūsų oda tokia, tai turite labai atsakingai rinktis odos priežiūros priemones. Turintiems odos bėrimų ar spuogelių, reikėtų vengti odos priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra citrusinių vaisių eterinių aliejų ar mentolio, šios sudedamosios dalys gali sulėtinti bėrimų ar spuogelių išnykimą. 

Ko gero, daugelis save atpažins situacijoje, kuri ką tik bus aprašyta: norint, kad ką tik nulakuoti nagai išdžiūtų greičiau, pučiamas oras į juos burna. Tačiau verta pabrėžti, kad to tikrai neverta daryti, kadangi išpučiamame ore yra drėgmės, tad nagai tikrai neišdžius greičiau. Todėl kur kas geriau naudoti specialų nagų lako džioviklį.