Antradienis, 16 balandžio, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Sveikos mitybos planas: produktai, kuriuos turite valgyti kasdien

Sveikos mitybos planas: produktai, kuriuos turite valgyti kasdien

sveikos mitybos planas

Apie sveikos mitybos naudą kalbėti net neverta, kadangi visi puikiai žino, kad laimingo ir ilgo gyvenimo paslaptis yra tinkama mityba. Deja, dėl labai intensyvaus gyvenimo tempo ir tuo pačiu nekokybiško maisto  – daugelis mūsų taip kasdien ir kankina savo organizmą valgydami gana prastą maistą. Nuo to prasideda pačios įvairiausios ligos su kuriomis kovoti yra labai sunku. Sveikos mitybos planas daugeliui žmonių tarsi pagalbos ranka. Pačiam susidėlioti kokių medžiagų veikia kiekvieną diena, kad organizmas būtų laimingas – sunku. Kreipkitės į specialistus, kurie sudarys planą pagal Jūsų poreikius.

  • Nors jie labai naudingi žmogaus organizmui, tačiau reikia nepamiršti, kad vaisiuose yra labai daug cukraus, tad svarbiausia yra saikas. Žinoma, vaisiai turi būti valgomi kiekvieną dieną. Tai yra akivaizdu ir būtina. Tačiau vien jais maitintis tikrai nepatariamas, kadangi Jūsų gali laukti cukraligė.
  • Sveikos mitybos planas apima ir daržoves, kurios šiuo metu yra tarsi pastatomos ant pjede stalo. Tiesa, renkantis daržoves labai svarbu yra tai, kad jos būtų kuo natūralesnės. Pavyzdžiui, jau geriau natūralios, ekologiškos, tačiau jų kiekis kur kas mažesnis nei kad didelis nešviežių ir netinkamų vartoti daržovių.
  • Taip pat reikia nepamiršti ir grūdinės kultūros produktų, kurie labai naudingi mūsų organizmui, jeigu norite būti sveikas ir laimingas žmogus, tokiu atveju labai svarbu valgyti kuo daugiau gaminių iš grūdų. Dar geriau – valgykite ne gaminius, tačiau pačius grūdus. Taigi, vietoj duonos – valgykite kviečius, vietoj makaronų – grikius. Natūralumas visame laimi.
  • Vanduo – gyvybės šaltinis, taigi tuo pačiu labai svarbu, kad kiekvieną dieną suvartotumėte tam tikrą kiekį vandens. Gydytojų bei dietologų nurodomas kiekis skiriasi, tačiau svarbiausia, kad vanduo būtų vartojamas reguliariai.
  • Iš daržovių apskritai norisi išskirti ankštines daržoves, kurios yra labai naudingos Jūsų organizmui ir kurios gali užtikrinti, kad gausite reikalingą baltymų kiekį, kuris leis Jūsų kūnui jaustis puikiai. Tai itin aktualu tiems žmonėms, kurie valgo mažai mėsos, ankštinėse daržovėse baltymų yra kur kas daugiau.

Sveikos mitybos planas – tiesiausia kelias į savo kasdieninės mitybos keitimą. Kadangi planas padeda negalvojant užsitikrinti pilną komplektą reikalingų medžiagų – daugelis žmonių džiaugiasi, kad tai paprasčiausias būdas pagerinti savo mitybą.

Svarbiausia yra pasirinkti gerus specialistus, kurie sukomponuotų planą pagal Jūsų poreikius.

Zizas specialistai patars kokį mitybos planą pasirinkti atitinkamai pagal jūsų kūno sudėjimą ir medžiagų apykaita.