Antradienis, 16 liepos, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Kaip atliekant pratimus namuose patobulinti kūno linijas?

Kaip atliekant pratimus namuose patobulinti kūno linijas?

Sportas namuose gali padėti pasiekti tikrai puikių rezultatų. Jei norite patobulinti savo kūno linijas, į reguliarią mankštą įtraukite žemiau aprašytus pratimus. Garantuojame, kad jau labai greitai galėsite džiaugtis puikiais rezultatais!

Pritūpimai

Šis pratimas treniruoja šlaunis ir sėdmenis, o tuomet, jei kojas pastatysite plačiau, o kojų pirštus pasuksite į išorę, treniruosite ir vidinę šlaunų dalį. Atlikdami pratimą įtempkite pilvo raumenis, o atsidūrę žemiausiame taške kelias sekundes išlaikykite šią padėtį. Pradėkite nuo 8 pritūpimų, kuriuos atlikite 3 serijomis, o vėliau jų skaičių palaipsniui didinkite iki 15-20.

Įtūpstai 

Šis pratimas stiprina šlaunis ir sėdmenis bei gerina koordinaciją. Įtūpstus atlikite po 8 kartus abiem kojoms. Palaipsniui įtūpstų skaičių didinkite iki 15-20.

Atsispaudimai 

Atsispaudimai stiprina rankų raumenis. Jei anksčiau nesportavote, galite pradėti nuo paprastesnės atsispaudimų versijos: jei kelius laikysite arčiau klubų, atlikti pratimą bus kur as paprasčiau. Kai sustiprinsite raumenis, kelius po truputį tolinkite. Pradėkite nuo 8 atsispaudimų, o vėliau jų skaičių padidinkite iki 15-20.

„Lenta“

Šis pratimas stiprina viso kūno raumenis. Į žemę remkitės dilbiais, pakelkite kelius nuo grindų, ištieskite kojas ir nugarą. Iš pradžių šią poziciją išlaikykite 15 sekundžių, pratimą atlikite 4 kartus. Vėliau šio pratimo trukmę ilginkite iki 30, 45 ir 60 sekundžių.

Pratimai su pasipriešinimo gumomis

Gumos sportui – tai universalus sporto įrenginys, kurį naudodami galite atlikti įvairius pratimus rankoms, kojoms, sėdmenims, pečiams, pilvo presui ar nugarai. Pasipriešinimo gumos gana dažnai yra parduodamos komplektais, todėl galite pradėti nuo pačių silpniausių gumų, o vėliau palaipsniui pereiti prie tvirtesnių. Tokios mankštos metu yra sukuriamas raumenų pasipriešinimas, todėl tokie mankštos pratimai gali padėti pasiekti dar geresnių rezultatų.