Penktadienis, 19 liepos, 2024
Pradžia > Buitis - Namai > Ko nežinojote apie roletus ir romanetes?

Ko nežinojote apie roletus ir romanetes?

Tinkamas lango uždangalas atlieka daug svarbių funkcijų. Tai apsaugo mūsų namo ar buto interjerą nuo įvairias medžiagas gadinančių saulės spindulių, suteikia mums taip norimo privatumo, o kartu padaro kambarius kur kas jaukesnius. 

Žinoma, tai dar ne visi langų uždangalų privalumai – inovatyvūs gaminiai, tokie kaip roletai ir vidinės žaliuzės, turi ir daug kitų privalumų. Pavyzdžiui, šiuolaikiškos ir lengvai valomos roletai bei žaliuzės yra idealus sprendimas alergiškiems žmonėms. Jie leidžia laisvai valdyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį, o taip pat yra visiškai saugūs patiems mažiausiems. Todėl šiandien nusprendėme pristatyti šiuos inovatyvių langų uždangalų modelius, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Vidiniai laisvai pakabinami roletai

Rinkoje šios kategorijos prekių pasirinkimas išties stulbinantis. Laisvai kabantys roletai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip poliesteris, medvilnė arba praktiški minėtų audinių mišiniai. Tai reiškia, kad laisvai kabantys roletai gali džiuginti įdomia tekstūra bei spalvomis ir būti lengvai pritaikomi prie bet kokio namų ar ofiso interjero. 

Didelis jų pranašumas yra palyginti maža kaina, paprastas montavimas ir tai, kad jų priežiūra daugiausia susideda iš tiesiog reguliaraus žaliuzių nuvalymo drėgna šluoste. Taip pat verta paminėti, kad tokio tipo roletai dažnai yra padengti specialiu impregnavimu, todėl yra itin atsparūs nešvarumams. Žmonės, kurie mėgsta ypač rūpintis švara namuose, gali įsigyti laisvai kabančių roletų su praktiška kasete. Specialus mechanizmas reiškia, kad nenaudojamas žaliuzes galima susukti ir laikyti dekoratyvinėje dėžutėje, kuri dienos metu jas apsaugos nuo dulkių, žiedadulkių ir kitų galimų alergenų.

Tarp laisvai pakabinamų roletų ypatingo dėmesio nusipelno diena-naktis roletai. Šio tipo langų apdangalai susideda iš pakaitomis išdėstytų dengiančių juostų ir skaidrios medžiagos, o specialus mechanizmas leidžia savarankiškai valdyti saulės šviesos laipsnį patalpoje. Negana to, pati roletų išvaizda yra itin estetiška ir originali, todėl puikiai tiks ir miegamajame, ir svečių kambaryje. Laisvai pakabinami roletai, ypač dienos ir nakties, taip pat yra idealus pasiūlymas namų darbo kambariui. Nes jų pagalba sukursime ne tik estetinę, bet ir funkcionalią erdvę. Diena-naktis roletų kaina yra palyginti maža, turint omenyje jų praktiškumą ir funkcionalumą.

Ką žinote apie romanetes?

Didelė grupė žmonių, vertinančių roletų funkcionalumą, vis dar baiminasi, kad šie nesugadintų interjero estetikos. Vargu ar tai stebina, nes dar visai neseniai roletai ar žaliuzės buvo siejami daugiausia su visuomeniniais pastatais, viešosiomis erdvėmis. Tačiau verta prisiminti, kad senovėje dekoratyvinės ritininės žaliuzės buvo nuolatinė pilių ir rūmų detalė!
Romėniškos užuolaidos taip pat yra aliuzija senovei. Šio tipo žaliuzės susideda iš kelių medžiagos juostelių, kurias sulenkus susidaro elegantiškos klostės. Ruloninė romėniška užuolaidėlė sukuria estetišką bendrą vaizdą, kuris iš karto padaro interjerą jaukesnį. Be to, jas galima nesunkiai nuvalyti ir net – jei reikia – išplauti. Norėdami tai padaryti, tiesiog nuimkite audinį nuo rėmų. Romanetės gali būti pagamintos iš beveik bet kokios rūšies medžiagos, todėl išsirinkti tinkamą dangą langams nėra problemų. Romanetės taip pat yra labai universalios. Dėl daugybės audinių ir tekstūrų, esančių rinkoje, galime jas nesunkiai priderinti prie bet kokio interjero dizaino. Jų dekoratyvinės klostės suteiks jaukumo tiek moderniems stiliams, tiek minimalistiniams, be to, puikiai papildys vintažinio ar boho stiliaus kompozicijas. Roletai internetu – tai puiki galimybė išsirinkti jums patikusius iš šimtų kitų!