Šeštadienis, 25 gegužės, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Tinkamų drabužių moterims pasirinkimas

Tinkamų drabužių moterims pasirinkimas

Šiuolaikinė mada suprantama tikrai ne visiems. Moteriški drabužiai bėgant laikui keičiasi ir ne visuomet į gerąją puse. Drabužius Jums gali siūlyti, kad ir didžiausi pasaulio aukštosios mados stilistai, tačiau tai vis tiek nesuteiks Jums vidinio moteriško pasitenkinimo. Visu pirma, nes drabužius moterims reikia rinkti ne iš naujausių mados katalogų, o pagal pačią moterį, jos charakterį bei požiūrius. Jei moteris yra drovi – nepriversi jos gerai jaustis vilkint didžiausios iškirptės palaidinės su ypač trumpu sijonu. Taigi kokie turi būti moteriški drabužiai? Ką, kur ir kada vilkėti?

Namuose galime vilkėti bet ką?

Su šiuo punktu gali nesutikti dauguma merginų ir moterų, kadangi namie įprasta nešioti tuos drabužius, kurių mums ne gaila, kurie nėra ant tiek puošnus, kad juos vilktumėtės esant ypatingai progai. Reiktų pažiūrėti ir iš kitos pusės – kaip Jus atrodote namie? Ar atrodote moteriška ir elegantiška moteris ar labiau kaip „boba“, kurios vieta virtuvėje šveičiant grindis? Suprantama, kad moteris pavargsta nuo monotoniškų buities darbų, bet šioks toks paįvairinimas Jūsų aprangoje gali suteikti teigiamų rezultatų. Vyras pamatęs savo namuose elegantišką moterį – norės padėti su buities darbais. Šis pasikeitimas nereikalaus lėšų, tiesiog pradėkite nuo dailesnės, ne tiek išblukusios palaidinės ar labiau akį traukiančio megztinio. Tinkami drabuziai moterims primins jog namuose yra moteris, o ne „boba“.

Kas yra seksualu?

Ar visad yra seksualu tai kas aptempta, gilios iškirptės, trumpi sijonai ir suknelės? Atsakymas yra – iš dalies, jei Jūsų tikslas yra vienos nakties nuotykiai – taip aukščiau išvardinti moteriški drabužiai yra Jums. Verta paminėti, kad tai tinka ne visų sudėjimų merginoms, kai ko derėtų vengti. Jei vienos nakties nuotykiai Jums ne prioritetas ir ilgitės subtilumo – tai šie rūbai yra tikrai ne Jums. Nebent retkarčiais palepinti savo vyrą, leidžiant jam ir tik jam paganyt akis į Jus, dėvint aptemptus, trumpus ir seksualius drabužius. Priešingu atveju reiktų susimąstyti – pagalvokite apie kitokį dėmesį ir iš savo spintos išsirinkite drabužius, kurie Jums atvaizduotų „elegantiškumą“, „meilę“ bei moteriškumą. Priešingu atveju nesistebėkite ir nepykite, kad į pasimatymą pasipuošus aptemptais ir trumpais drabužiais, – vyrai galiausiai iš Jūsų nori tik vieno..