Pirmadienis, 20 gegužės, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Jėgas padedantis atgauti poilsis. Ką rinktis?

Jėgas padedantis atgauti poilsis. Ką rinktis?

Poilsis yra būtinas kiekvienam iš mūsų, nes tik visiškai pasimėgavę poilsiu, mes vėl būsime puikūs, jausimės gerai ir norėsime siekti savo svajonių. Kaip žinote, poilsis gali būti ypač įvairus, nes galime rasti daugybę pasirinkimo variantų, kaip smagiai praleisti laiką. Jei norite, kad ši veikla ne tik užtikrintų malonų laiką, bet ir padėtų atgautų energiją, tuomet verta rinktis keletą laisvalaikio sprendimų. Todėl pats laikas įvardyti geriausią pasirinkimą tiems, kurie nori ne tik atsipalaiduoti, bet ir nori atgauti jėgas.

Nugaros masažas – vienas iš puikių pasirinkimų

Nugara yra viena jautriausių žmogaus kūno dalių. Todėl nenuostabu, kad žmonės jaučiasi nejaukiai ar skausmingai, jaučiasi ypač blogai, negali atsipalaiduoti, kokybiškai atlikti įprastą darbą, sutelkti dėmesį į dvasią ar kūrybinį procesą ir, žinoma, trūksta geros nuotaikos, jei jaučiamas skausmas nugaros ertmėje. Todėl jei jau kurį laiką patiriate nugaros skausmus, vienas naudingiausių laisvalaikio praleidimo būdų gali būti nugaros masažas. Jis gali būti atliekamas tik tam tikroje nugaros srityje arba visoje tos kūno dalies srityje. Šios procedūros nauda yra daugialypė: ji gali reguliuoti raumenų įtampą; sumažinti raumenų įtampą ir skausmą; pagerinti bendrą savijautą, miego kokybę, nuotaiką ir pagerinti darbingumą.

  • Tailandietiškas masažas. Tailandietiškas masažas gimė daugiau nei prieš 2000 metų. Tiems, kurie svajoja atgauti laisvalaikį, tailandietiškas masažas yra tikrai efektyvus pasirinkimas. Dėl daugelio skirtingų priežasčių tokio tipo masažas yra labai naudingas kiekvienai kūno vietai: toksinai ir druska iš netoliese esančių kūno vietų pasišalina masažo pagalba; atpalaiduoja kūno raumenis; mažina įtampą; gerina virškinimo sistemos veiklą ir miego kokybę, bendrą sveikatą. Galima ir įvairių energijos taškų stimuliacija.
  • Viso kūno masažas. Taip pat vertingas viso kūno masažas. Kaip rodo pavadinimas, šis masažas atpalaiduoja visą kūną: nuo galvos srities iki kojų pirštų galiukų. Bet, žinoma, tai dar ne viskas, toks masažas yra ypač reikšmingas mūsų kūnui. Jis padeda skatinti kraujotaką, pagreitinti toksinų išsiskyrimą iš organizmo; suaktyvinti limfinę sistemą; pagerinti odos gamybą; sustiprinti raumenis; ir pagerinti visų organų funkcijas.

Po masažo geriausia pailsėti ir niekur neskubėti, pasimėgauti baseinais ar tiesiog miegoti lovoje, dėl to geriausia kartu rinktis poilsį. Geriausius masažus atlieka sanatorijose, dėl to labai smagu aplankyti Birštoną ir praleisti laiką sanatorijose, kuriose galima tikėtis masažų ir kitų pramogų. Daugiau rasite čia: https://beta.lt/poilsis/poilsis-kurorte/poilsis-birstone 

Sūkurinė vonia – ją rasite sanatorijoje Birštone

Sūkurinė vonia yra ne tik galimybė gerai praleisti laiką, bet ir tikras gyvenimo ir galios šaltinis. Jos tikslas yra skatinti kraujotaką, ramiai kvėpuoti, teigiamai veikti širdies veiklą, stiprinti širdies susitraukimus ir stabilizuoti kraujospūdį. Sūkurinė vonia ypač rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, norintiems sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Tačiau tai dar ne viskas: net esant sąnarių ar raumenų uždegimui, toks laiko leidimo būdas ypač rekomenduojamas, nes vandens tėkmė skatina ląstelių atsinaujinimą. Teigiamas poveikis odai: reguliarios procedūros stangrina ir lygina odą, mažina celiulito galimybę.