Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Ar gaineriai reikalingi kiekvienam sportuojančiam?

Ar gaineriai reikalingi kiekvienam sportuojančiam?

gaineris

Lietuvoje niekada netrūko sportuojančių, tačiau pastaraisiais metais sporto poreikis yra išties išaugęs, žmonės labai rūpinasi savimi, savo išvaizda, nori atrodyti patrauklūs sau ir kitiems, o svarbiausia – jie nori būti sveiki. Ne paslaptis, kad sveikata nuo sporto tikrai neatsiejama, todėl sportas yra pasidaręs labai sektina mada, kurią renkasi nemaža dalis žmonų. Dažnas sportuojantis galvoja ne tik kokiu laiku ir kaip dažnai nueiti į salę, bet ir kaip maitintis tinkamai, subalansuotai, sveikai bei kokių maisto papildų verta įsigyti.

Maisto papildai sportuojantiems

Maisto papildų sportuojantiems žmonėms yra pačių įvairiausių. Juos reikia pasirinkti pagal tai, ar esate vyras, ar moteris, taip pat reikia atsižvelgti į tokius aspektus, kaip tikslai. Jeigu jūsų tikslas numesti nereikalingo svorio, tai tikriausiai tokiu atveju labiausiai padėtų maisto papildai lieknėjimui, pvz., l-karnitinas. Jeigu jūsų tikslas priaugti svorio, derėtų rinktis kitokius papildus, pvz., masės didintojus, kitaip vadinamus gaineriais.

Gaineris – kas tai per maisto papildas?

Gaineris yra maisto papildas, skirtas tiems, kurie nori lengviau priaugti svorio. Įprastai norint tai padaryti reikia maitintis kas kelias valandas, maždaug 5 kartus per dieną, valgyti daug baltyminės kilmės produktų, tokių kaip vištiena, jautiena, pienas, varškė, kiaušiniai, taip pat avižų, ryžių. Visgi, ne visi turi galimybę maitintis daug ir dažnai, todėl tokiu atveju gaineriai yra išgelbėtojai.

Vartojant gainerius labai palengvėja tikslas surinkti reikiamą kalorijų per dieną skaičių. Norint ne mesti, o auginti svorį kiekvienam žmogui reikia suvalgyti tam tikrą kalorijų kiekį, o tai ne visada pavyksta padaryti, todėl gaineriai yra maisto papildai, kurie padeda siekti tikslų.

Gaineris kaip maisto papildas nėra vienas vienintelis, jų rūšių tikrai nemažai, todėl rinkdamiesi šį papildą būtinai konsultuokitės su apie jį išmanančiais specialistais. Tikrai visada pataria tie, kurie parduoda šiuos papildus.

Maisto papildai gaineriai tikrai nėra reikalingi kiekvienam sportuojančiam. Ar juos verta įsigyti priklauso tik nuo jūsų interesų, sportinių tikslų. Tačiau, visgi, jeigu jums sunku priaugti svorio, norite atrodyti raumeningesni – įsigykite šį maisto papildą ir sportinių tikslų siekite dar sėkmingiau.