Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Verslas > 5 smulkaus verslo idėjos el. platformoje 2019 metams

5 smulkaus verslo idėjos el. platformoje 2019 metams

Norite sukurti verslą, tačiau sunku nuspręsti kokia sritį pasirinkti? Pradėti verslą rekomenduoja pasidomėjus šiandieninėmis tendencijomis, vartotojų poreikiais bei svarbiausia reikia suvokti jog verslas turi nešti pelną ne tik šiandien ar rytoj, bet daug metų į priekį. Taigi ką pasirinksite jūs: seną ir užtikrintą verslo modelį ar visgi išdrįsite pabandyti užsidirbti rizikuodami naujoje srityje? Susipažinkite su verslo sritimis, kurios gali tapti pelningos ir sėkmingos 2019.

 

Inkštirų valymo priemonės

Turbūt nustebsite, bet jeigu norite pradėti verslą su mažomis investicijomis, bet pasiekti masinę auditoriją, inkštirų valymo priemonių ar prietaisų pardavimas, jums gali atnešti norimą pelną. Įvairios juodosios kaukės, kurios akimirksniu pašalina inkštirus, labai išpopuliarėjo dar 2018 metais. Tačiau kadangi tai yra odos problema, kuri nedings niekada, tai ir inkštirų valymo produktų pirkimai neišnyks. Taip pat, pradėję dirbti šioje nišoje, greitai galėsite išsiplėsti ir pardavinėti kitus grožiui skirtus produktus.

inkstirai

 

 

Masažų salonas „procedūros pritaikytos nugarai“

Kadangi žmonės visą dieną sėdi darbo vietose, ofisuose, nenuostabu, kad nugaros masažų salonai tiesiog klesti ir yra puiki rinka verslui. Netgi „Google“ paieškoje per mėnesį raktažodžio „nugaros skausmas“ ieško 246 000 visame pasaulyje. Analogiškai ieškoma ir kaip išgydyti skausmus, kur rasti geriausią masažo saloną. Taigi, jeigu vis dar nenusprendėte kokio verslo norite, tačiau ši idėja jums pasirodė įdomi, duokite jai šansą!

nugara

 

Nors peršokti į naują verslo tendenciją kartais gali būti rizikinga, tačiau kokiame net ir sename versle nėra jokios rizikos? 

Nuotraukų spausdinimas

Nors nuotraukų spausdinimas gali atrodyti kaip praeities nostalgijos elementas, tačiau jeigu šią idėją pakreipsite kitu kampu, galite sukurti tikrai sėkmingą verslą. Pavyzdžiui, nuotraukų spausdinimas iš Facebook, Google Drive ar Instagram tinklų gali būti labai naudingas, ypač, kai viena diena paskyra su visomis turėtomis nuotraukomis gali tiesiog dingti, būti ištrinta ar užblokuota.

Balso žinučių vertėjas

Ar žinojote jog vis daugiau Facebook išsiunčiamų žinučių yra ne tekstinės, bet balso? Netgi yra numatoma jog 2019 ir vėlesniais metais, visos verslo idėjos, susijusios su vertimu, bus

viena geriausių investicijų. Kadangi žinutes siunčiame ne tik žmonėms kalbančia ta pačia kalba, tačiau galime siųsti ir anglams, čekams, prancūzams ar kitiems, kurie mūsų nesupras, įrankis, kuris lietuviškai išsiųsta balso žinute pakeis į jų kalbą, bus norimas ir perkamas.

Daugkartinio naudojimo krepšiai

Kai žmonės pradėjo labiau rūpintis gamtos taršos problemomis, padidėjo ir susidėjimas ekologiškais, daugiapartiniais produktais, kurie padėtų saugoti gamtą. Verslo idėjos, orientuotos į aplinkos išsaugojimą, gali padėti sukurti socialinį, sąmoningą prekės ženklą, kuris neš pelną. Kaip pavyzdys, netgi kompanija „Oberlo“ atskleidė padidėjusį maišų, rodančių, kad žmonės nori sumažinti savo atliekas, pardavimų skaičių.

maiselis

Žinoma, tai tikrai nėra visos dominuojančios verslo idėjos 2019 – ams. Idėjų yra labai daug ir įvairių. Taigi, kai rasite jums labiausiai patinkančią sritį, kuri galėtų nešti pelną, prieš tai pasikonsultuokite ir su verslo turto vertintojais. Vertintojas.lt pasiūlys stambaus ar smulkaus verslo vertės apskaičiavimą, pateiks rekomendacijas savo komentarus.