Pirmadienis, 20 gegužės, 2024
Pradžia > Verslas > Dažymo kameros ir jų svarba pabaigus remontuoti kėbulą

Dažymo kameros ir jų svarba pabaigus remontuoti kėbulą

dažymo kamera

Lietuvos automobilių parkas procentaliai vienas sparčiausiai augančių Europoje. Parduodama yra vis daugiau naujų automobilių, tačiau senesni automobiliai gatvėse mažėja lėčiau. Kita problema yra ta, kad šalyje įvyksta labai daug eismo įvykių, šioje skalėje lietuviai irgi patenka tarp lyderių Europoje. Todėl tie, kurie užsiima kėbulo remonto, tikrai turi daug darbo. Tačiau šią veiklą pradėti nėra lengva, kadangi jos pradžiai yra reikalingos didelės investicijos. Yra reikalingas kėbulo tampymo stendas, dažymo kamera, įvairių smulkesnių prietaisų ir kitą įranga.

Aukščiau minėta įranga tikrai nėra iš pigiausių, net gi priešingai. Todėl daugelį kėbulo remonto verslas atbaido, nes finansų pačiai pradžiai yra reikalinga labai daug. Pavyzdžiui, dažymo kamera kainuoja ne kelis tūkstančius eurų, o dar daugiau. Vien jos komplektacija gali sudaryti nemažą dalį reikalingų pinigų. Tačiau kamera, skirta kėbulų ar atskirų jo dalių dažymui, yra labai reikalinga. Kadangi jos pagalba yra užtikrinamas pilnas kokybiškas automobilio nudažymas.dažymo kamera

Iš pažiūros gali atrodyti, kad automobilį galima nudažyti labai paprastai, tačiau taip tikrai nėra. Aplinka turi būti visiškai švari, kitu atveju ore tvyrančios dulkės nusėda prie dažų ir nusėda kėbulą. Todėl išdžiuvus kėbului, ant jo matosi smulkūs taškeliai, kurių nebe išeina panaikinti. Kita priežastis, kodėl yra reikalinga dažymo kamera, tai vienodas dažų pasiskirstymas. Nudažytas automobilio kėbulas turi džiūti vienodai, o tą gali užtikrinti dažymo kameroje įmontuoti infraraudonųjų spindulių šviestuvai.

Senais laikais dažymo kameros buvo vieno tipo, kai automobilis pastatomas viduryje, o iš šonų yra vanduo, kuris pritraukia dulkes. Džiovinimo metu oras yra cirkuliuojamas aplinkui ir yra filtruojamas, tačiau tokių kamerų yra išlikę nebe daug. Dabar visur yra modernios kameros, kurios yra valdomos kompiuterių, todėl galima nustatyti ir cirkuliuojamo oro tempą, ir kameroje reikalingą temperatūrą. Tokia dažymo kamera yra kur kas efektyvesnė, nes oras į vidų patenka pro filtrus, kur yra sušildomas iki reikiamos temperatūros. Yra daugybė kitų skirtumų, tačiau dažant kėbulą tokios kamerose yra pasiekiame aukščiausia darbo kokybė. Todėl yra geriau investuoti į kokybišką ir modernią kamerą, kuri vėliau atves daug klientų.