Penktadienis, 24 gegužės, 2024
Pradžia > Lietuva > Žiemos rūbų papuošimai

Žiemos rūbų papuošimai

Sidabrine sage

Nors žiemą džiaugiamės vienomis gražiausių metų švenčių, visgi šis metų laikas stokoja spalvų, žaismingumo ir šilumos. Norėdami į savo aplinką įlieti šiek tiek spindesio, lengvo spalvingumo ar net ryškumo, tai nesunkiai galime padaryti naudodami aksesuarus, pavyzdžiui, žiemos rūbų deriniams papuošti puikus pasirinkimas bus segės moterims.

Sidabrinės segės moterims – universalus aksesuaras, tiksiantis prie įvairių drabužių derinių. Segės gali būti priderintos prie kitų papuošalų, o gali tarpsi esminių moters drabužių derinio akcentu.

 

Segės moterims: platus pasirinkimas

Jei siekiate sukurti subtiliai elegantiškos moters įvaizdį ir nenorite labai ryškaus akcento, pasirinkite sidabrinę segę be akmenukų. Tokia segė tiks kone prie visų drabužių spalvų, ji tobulai derės ir prie solidaus švarkelio, ir proginės suknelės.

Labai platus sidabrinių segių su akmenukais pasirinkimas leidžia išsirinkti tinkamiausią papuošalą ne tik pagal jo dizainą, bet ir tokį, kuris turės tam tikrų savybių, pavyzdžiui:

  • Segė su cirkoniu bus puikus pasirinkimas stokojančioms pasitikėjimo savimi moterims, mat šis akmuo didina savivertę, taip pat skatina generuoti naujas idėjas, padeda nukreipti savo energiją nuo materializmo, koncentruotis į kitus dalykus, pavyzdžiui, gyvenimo prasmės paiešką. Dažniausiai segės būna su mėlynos, geltonos, žalios, raudonos spalvos arba su bespalviu cirkoniu.
  • Segė su gintaru tiks nervingoms, įsitempusioms moterims, kadangi akmuo turi raminančių savybių, taip pat skatina kūrybiškumą, nerūpestingumą, atneša meilę ir sėkmę.
  • Segė su agato akmenuku teigiamai veiks vidinę ramybę, pusiausvyrą. Agatas priskiriamas prie apsauginių akmenukų, traktuojamas kaip vienas iš tų, kurie geriausiai pritraukia sėkmę. Maža to, agatas įvardijamas kaip turtingo ir laimingo gyvenimo simbolis, jis skatina siekti tikslų. Agatas ir sidabras – puikus tandemas. Švelnių spalvų agato akmenukais dekoruotos segės bus puikus pasirinkimas žiemą.
  • Žiemos aprangos derinius pagyvins segė, dekoruota sodriai žalios spalvos malachito akmeniu. Pastarasis skatina kūrybingumą, meilę tiek sau, tiek kitiems, teikia ramybę.
  • Subtiliam žiemos įvaizdžiui sukurti nesuklysite pasirinkę segę su oniksu, padedančiu ugdyti pasitikėjimą savimi, įgyvendinti savas idėjas, atsisakyti blogų įpročių.