Penktadienis, 24 gegužės, 2024
Pradžia > Lietuva > Prarado didžiulę pinigų sumą

Prarado didžiulę pinigų sumą

pinigai

Spalio 29 d. apgavikų auka tapo 68 metų ukmergiškė.

Apie 11 val. į laidinį telefoną jai paskambino moteris. Prisistatė drauge ir papasakojo, kad ėjo per gatvę kalbėdama telefonu. Gatve esą važiavo automobilis, kurio vairuotojas, norėdamas išvengti susidūrimo, staiga pasuko vairą ir kažkur atsitrenkė.

Įvykio metu jai lūžo ranka, o to automobilio vairuotojas patyrė galvos traumą, jam lūžo kaukolės kaulai, reikalinga operacija.

„Draugė“ tikino neva ji ėjusi ne per perėją, todėl yra kalta, dėl to negalima kreiptis į policiją, reikia pinigų duoti daktarams ir vairuotojo sūnui, jog jis nesikreiptų į policiją.

Patiklią ukmergiškę ši pasaka įtikino. Jau kitą dieną į nurodytą „Swed bank“, AB sąskaitą ji pervedė 3190 eurų.

Vėliau „draugė“ paskambino ir paprašė dar pinigų. Apie 21.30 val. pas moterį į namus atėjo nepažįstamas vyras, kuriam ji padavė dar 2000 eurų.

Spalio 31-osios rytą moteris paskambino draugei pati, pasiteiravo, kaip ji laikosi, ir suprato, jog buvo apgauta sukčių. Draugės patarta kreipėsi į policiją.

Ukmergiškei padaryta 5190 eurų žala.

„Sukčiams vis dar pavyksta surasti aukų. Primename, kad sulaukus nepažįstamų asmenų skambučių prašant pinigų, geriausia pasistengti nutraukti pokalbį. Tuomet patys susisiekite su artimaisiais, paklauskite, ar jiems viskas gerai. Visuomet sulaukus tokio skambučio patartina skambinti policijai bendruoju pagalbos numeriu 112. Vyresnio amžiaus žmonių artimiesiems patariama įspėti savo giminaičius apie galimus sukčių skambučius“, – informuoja rajono policijos komisariatas.

Šaltinis: Ukmergės žinios