Šeštadienis, 25 gegužės, 2024
Pradžia > Verslas > Draudimas ypač svarbus žiemą

Draudimas ypač svarbus žiemą

draudimas-ypac-svarbus-ziema

Ar kada esate gavę skambutį iš draudimo konsultantų? Ir ką tuo metu galvojote? Kad nieko Jums nereikia, jei reikės tai tikrai mokėsite patys susirasti? Ar pagalvojote, „o kaip patogu, kad niekur nereikia eiti ar ieškoti ir čia pat man viską gali paaiškinti“? Ko gero didesnė žmonių dalis galvoje turi neigiamą požiūrį į telefonu siūlomas paslaugas ar prekes. Tikra tiesa, kad kai žmonėms jau ko prireikia, tai jie patys susiranda viską ir susižino kur eiti, ko klausti ir panašiai. O dabar už lango žiema, toks metas kai draudimas pasidaro ypač aktualus kiekvienam žmogui nepriklausomai nuo jo lyties, amžiaus, profesijos ir kitų sąlygų. Dabar draudimas reikalingas visiems.

Kodėl draudimas yra ypač svarbus žiemą?

Žiemą, dėl prastų oro ir kelių sąlygų padidėja rizika tapti auto įvykio dalyviu. Yra daug veiksnių dėl kurių padidėja avarijų skaičius ir tos priežastys yra ne tik prastos oro ir kelių sąlygos, taip pat prisideda:

  • Vairuotojų skubėjimas: kad to išvengtumėte draudimas nepadės, draudimas gelbėja tik padėdamas sumažinti nuostolius po įvykio, tačiau patys vairuotojai gali sumažinti tikimybę patekti į auto įvykį. Kiekvienas vairuotojas turėtų numatyti ir suplanuoti, kad žiemos metu jų įprasta kelionė automobiliu gali trukti gerokai ilgiau nei trukdavo kitais metų laikais. Pastovėję kamščiuose vairuotojai vėluoja į darbus ir susitikimus, o tada ima skubėti, piktintis ir kelti avarines situacijas. Derėtų iš namų išvažiuoti anksčiau ir nereikės vėluoti bei nervintis, Jūsų kelionė bus kur kas saugesnė.
  • Kelio ženklų ignoravimas: stebėkite kelio ženklus, būkite budrūs, greičio apribojimai yra nustatyti ne šiaip sau, o dėl visų eismo dalyvių saugumo.

Automobilių techninė būklė. Nepamirškite, kad vėlavimas patikrinti mašinos techninę būklę gali Jums patiems neigiamai atsiliepti. Visada ir ypač žiemos laikotarpiu, mašina turi būti techniškai tvarkinga su laiku pakeistomis padangomis, gerai veikiančiais stabdžiais ir t.t.