Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Verslas > Draustis internetu ar draudimo skyriuose?

Draustis internetu ar draudimo skyriuose?

draustis-internetu-ar-draudimo-skyriuose

O kaip Jūs mėgstate užsisakinėti paslaugas: gyvai ar internetu? Galbūt visą gyvenimą visas paslaugas ir prekes pirkote tik gyvai, o internetas Jums atrodo kosmosas? Arba atvirkščiai? Visas operacijas, procedūras atliekate tik internetu: apsipirkinėjate, renkate dovanas, draudžiatės, planuojate atostogas ir užsakinėjate lėktuvų bei viešbučių bilietus? O gal visuomet keliavę į prekybos centrus supratote, kad gaištate savo brangų laiką: stovite kamščiuose, stumdotės eilėse su žmonėmis ir viso to nuoširdžiai nemėgstate bei apsisprendėte, jog norite pasikeisti? Pasikeisti iš senamadiško „aš geriau nueisiu“ į šiuolaikišką „ juk tai galima padaryti internetu“?

Internete draudimas yra kur kas greitesnis ir patogesnis nei prekybos centruose. Aišku, jei keliaujate į draudimo skyrių šiokiadienais, darbo valandų metu, ar kitu nepopuliariu laiku, tuomet Jums tikrai neteks stovėti eilėse pas konsultantą ar ilgai ir ilgesingai žvalgytis pro langus automobilių spūstyse, tačiau internete draudimas vis vien yra greitesnis variantas. Nes Jums apskritai nereikės niekur važiuoti ir kišti nosies į žvarbų žiemos šaltį.

Žinoma, abu šie variantai turi savo pliusų ir minusų, na o kiekvienam asmeniškai lieka susidėlioti prioritetus ir pasirinkti koks paslaugos teikimo tipas jiems yra patogiausias. Žinoma, internete apsidraudimo procesas vyksta kur kas greičiau nei gyvai, tačiau gyva konsultacija taip pat yra labai vertingas dalykas, juk gyvai bendraudamas žmogus ima labiau pasitikėti  pardavėju.

Draustis internetu yra ypatingai patogu: mamoms su vaikais, senjorams, sergantiems žmonėms, laikinai išvykusiems, labai užimtiems žmonėms ir kt. Yra daugybė situacijų kai nuvažiuoti pas draudimo paslaugos teikėją būna tikrai labai sudėtinga, kai tikrai nėra laiko ir atsiranda dar begalė priežasčių ir kartais jos visos ne pasiteisinimai, o tikros priežastys. Tokiu atveju Jums puikiai tinka draudimas internetu.