Pirmadienis, 20 gegužės, 2024
Pradžia > Verslas > Kiniški automobilių keltuvai – ar tikrai verta rizikuoti?

Kiniški automobilių keltuvai – ar tikrai verta rizikuoti?

automobilių keltuvai

Visi turime suprasti geros ir kokybiškos įrangos vertę, jos naudingumą bei patogumą. Kaip ir su kiekvienos srities įranga, taip ir su serviso, norisi turėti geriausią. Tačiau ne visada tą leidžia galimybės, kadangi turimas biudžetas būna ribotas. Tačiau, kai kada geriau yra palaukti ir pasitaupyti daugiau pinigų, nei aklai ir skubiai pirkti bet kokią įrangą. Kiniški automobilių keltuvai čia yra ne išimtis – ar tikrai verta rizikuoti įsigyti tokią įrangą?

Kiniški automobilių keltuvai turi tik vieną privalumą – kainą. Jie yra kur kas pigesni, nei, tarkim, vokiški ar itališki keltuvai. Tačiau prieš perkant tokią įrangą turėtų iškilti vienas klausimas, o kodėl jie yra tokie pigūs? Juk atrodo, jeigu perkame Lietuvoje juos, tai tikrai turėtų būti pigiau nusipirkti vokišką keltuvą, kur šalis yra gan netoli Lietuvos, lyginant su Kinija. Visgi atplukdymo kaštai yra tikrai brangesni iš Kinijos, nei atvežimo iš Vokietijos. Tačiau pagrindinė kainos priežastis yra ta, kad tokie kiniški automobilių keltuvai yra pagaminti iš prastesnių medžiagų. Todėl tokį keltuvą yra pigiau pagaminti ir savikaina yra kur kas patrauklesnė.

automobilių keltuvaiTačiau tikrai verta pagalvoti dėl tokio keltuvo, juk Vakarų Europos šalys ne šiaip sau gaminimui naudoja geresnes žaliavas. Iš tokių medžiagų pagaminti keltuvai yra patvaresni, saugesni, ilgesnis tarnavimo laikas ir kiti privalumai. Natūralu, kad jeigu keltuvas pagamintas iš kokybiškesnių žaliavų, tai ne tik jo tarnavimo laikas bus ilgesnis, tačiau ir gamintojas jums suteiks ilgesnę garantiją. Kadangi jie bus užtikrinti, kad jų pagaminti automobilių keltuvai galės ilgai tarnauti servisams.

Reiktų įvertinti ir pigių kiniškų automobilių keltuvų galimą žalą. Juk jeigu keltuvas pagamintas iš prastesnių medžiagų, tai jo patvarumas yra kur kas silpnesnis. Todėl laikančiosios kojos gali sulinkti arba net lūžti, padarydamos žalą aplinkiniams bei automobiliams. Kitas minusas yra ilgaamžiškumas, tokių keltuvų tarnavimo laikas yra gerokai trumpesnis. Todėl jau po kelerių metų servisui gali tekti pirkti vėl naują keltuvą, kai kiti keltuvai dar net neįpusėtų savo tarnavimo laiką. Tad prieš įsigyjant įvertinkite, kad tokie automobilių keltuvai bus dažniau keičiami servise, nei tie, kurie pagaminti iš kokybiškų medžiagų