Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Verslas > Kiek kainuoja pradėti automobilių remonto veiklą?

Kiek kainuoja pradėti automobilių remonto veiklą?

serviso įranga

Lietuva yra iš tų šalių, kurioje yra kur kas daugiau eksploatuojamų automobilių, nei kitose šalyse. Pagal statistinius duomenis, vidutiniškai vienoje šeimoje yra po 1,8 automobilio, kai palyginus su kitomis Europoje esamomis šalimis, šeimos net neturi vieno automobilio. Šis faktas nėra susijęs su tuo, kad lietuviai gali sau leisti turėti kelis automobilius šeimoje, o tiesiog mes, lietuviai, norime būti labiau nepriklausomi nuo kitų šiuo atveju. Todėl natūralu, kad daugėjant automobilių gatvėse, daugėja ir automobilių remonto servisų. Šiame straipsnyje mes nepateiksime konkrečių kainų kiek kainuoja vienokia ar kitokia serviso įranga, tačiau aptarsime maždaug ribas pagrindiniai įrangai.

Jeigu jau planuojate pradėti automobilių remonto verslą, tai visas naujo serviso įsteigimas priklauso nuo jūsų skiriamo biudžeto. Vieni, kurie planuoja teikti visas galimas paslaugas, pasiryžę investuoti didesnius pinigus, kiti – kurie nori teikti bendras automobilių remonto paslaugas – stengiasi sutaupyti, nes didelio biudžeto skirti tiesiog negali. Ir vienas, ir kitas atvejis yra teisingi, kadangi kaip ir kitose veiklose, taip ir čia, servisų reikia pačių įvairiausių. Svarbiausia, kad būtų parinkta tinkama serviso įranga, su kuria būtų siekiami aukščiausi rezultatai.

serviso įrangaServiso įranga yra labai skirtinga, todėl ir jų kainos yra pačios įvairiausios. Vieni perka tokią įrangą, kurios funkcionalumas ir naudingumas yra kur kas didesnis, kiti tokią, su kuria galėtų atlikti pagrindinius procesus. Kaip pavyzdžiui yra tokia serviso įranga, kurią galima sutikti turbūt beveik visuose servisuose, t.y. keltuvai. Paprasta keltuvą galima nusipirkti ir už 1000 eurų, tačiau jis bus pagamintas iš prastesnių medžiagų, todėl jis bus nekokybiškas ir ne toks ilgaamžis. Tačiau kokybiškesni ir geresni keltuvai kainuos gerokai brangiau, tačiau jūs turėsite patį kokybiškiausią daiktą.

Kitas svarbus aspektas dėl automobilių remonto veiklos pradėjimo yra serviso įrangos įvairovė. Jeigu steigiamame servise planuojama teikti tik bendras paslaugas, tai įrangos įvairovė bus mažesnė. Tereikės ankščiau minėto keltuvo, ratų balansavimo ir padangų montavimo staklių bei kitos smulkius serviso įrangos. Tačiau jeigu servisas nori apimti visas galimas automobilių remonto paslaugas, tai įrangos įvairovė bus milžiniška, nuo įvairiausių kondicionierių stotelių iki įvairiausių patikros stendų.

Taigi, jeigu planuojate pradėti automobilių remonto verslą, svarbiausia yra apsibrėžti kiek maksimaliai galite skirti investicijų, o pagal tai atsirinkti kuri serviso įranga yra svarbiausia. Kadangi jos įvairovė yra labai didelė, tad svarbiausia pradžioje susidėlioti prioritetus.