Antradienis, 9 balandžio, 2024
Pradžia > Verslas > Kai nesinori namų apkrauti skalbiniais: savitarnos skalbyklų privalumai

Kai nesinori namų apkrauti skalbiniais: savitarnos skalbyklų privalumai

Tvarkyti skalbinius galima  įvairiais būdais: atiduoti juos į įprastinę skalbyklą, skalbti ir džiovinti namuose arba pasinaudoti savitarnos skalbykla.

Panagrinėkime, kuo savitarnos skalbyklos, skalbinių tvarkymo prasme, yra pranašesnės už du kitus skalbinių tvarkymo būdus pasirinkimus.

  • Visų pirma, savitarnos skalbykloje galima išskalbti ir išdžiovinti skalbinius žymiai greičiau, negu pridavus juos į įprastą skalbyklą ar tvarkant juos namuose. Įprastinė skalbykla atliks paslaugą per 5-7 dienas, namuose skalbinių tvarkymas užtruks, net turint džiovinimo mašiną, 2,5-3 val. Jeigu džiovinimo mašinos namuose nėra, tada sausų skalbinių teks laukti žymiai ilgiau. „Speed Queen“ savitarnos skalbyklose sausus skalbinius turėsite maždaug po vienos valandos.
  • Antra, „Speed Queen“ savitarnos skalbyklose lengvai išskalbsite skalbinius, netelpančius į buitinę skalbimo mašiną: dvigulių čiužinių užvalkalus, didelius pledus, pagalves, miegmaišius ir kt.
  • Trečia, „Speed Queen“ savitarnos skalbykloje vienu metu, pasinaudoję keliomis skalbyklėmis ir keliomis džiovyklėmis, išsklabsite ir išdžiovinsite didelį skalbinių kiekį, kurį namuose skalbsite ir džiovinsite visą dieną ar ilgiau. To didelio kiekio skalbimas ir skalbinių džiovinimas  užtruks apie vieną valandą.
  • Ketvirta, jei Jūsų namuose mažai erdvės ir nenorite apkrauti jos skalbimo mašina ir džiovykle, sprendimas — savitarnos skalbyklos paslaugos.