Šeštadienis, 25 gegužės, 2024
Pradžia > Asmeninė patirtis > Darbo striukės svarba dirbant ekstremaliomis sąlygomis

Darbo striukės svarba dirbant ekstremaliomis sąlygomis

Darbas yra vieta, kuriame norime jaustis gerai ir patogiai, dėl to turime dėvėti atitinkamą aprangą. Specializuotuose darbuose dažnai susiduriama su sunkumais, kuomet reikia dirbti šaltomis, karštomis ar net šlapiomis oro sąlygomis, dėl to darbo rūbai turi būti pritaikyti ir patogūs kasdieniam naudojimui. Atrodo kartais yra sunku išsirinkti, ką rengtis į darbą, kad būtų patogu, dėl to pirkite specializuotus darbo rūbus iš “Atvila” elektroninės ir fizinių parduotuvių, kurios yra Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje. Išsirinkti rūbus elektroninėje parduotuvėje nėra sunku, svarbiausia žinoti darbo specifiką ir su kokiomis sąlygomis Jums tenka dirbti. Taip pat reikia tinkamai pasirinkti dydį, kad būtų komfortiška ir niekas nespaustų, nemaišytų tinkamai atlikti savo darbo.

KOKIA DARBO STRIUKĖ YRA TINKAMIAUSIA?

Striukė yra viršutinis rūbas, kuris reikalingas dirbant šaltomis ir lietingomis dienomis. Striukė suteikia šilumą ir privalo būti patogi, dėl to reikia rinktis atitinkančią aprangą.

  • Striukė turi būti lengva, tam, kad nevaržytų judesių ir būtų galima patogiai ir saugiai dirbti. Reikia rinktis tokią striukę, kuri priglunda prie kūno ir nepalieka tarpų, per kuriuos gali patekti vėjas ar lietus.
  • Kapišonas ar kitas galvos apdangalas yra reikalingas striukei, nes jei pučia vėjas juo galima pasinaudoti. Taip pat ir lyjant, nes nėra patogu dirbti, jei lyja ant galvos, taip galima ir susirgti.
  • Svarbu rinktis savo dydžio striukę, nes tuomet nepateks nei vėjas, nei vanduo į jos vidų, bus geriau sulaikoma šiluma. Taip pat parduotuvėje galima rinktis moteriškas ir vyriškas striukes, kurios yra skirtingų spalvų ir dizainų.
  • Jei dirbate gatvėje ir nenorite dėvėti atšvaitų, tuomet rinkinės striukę, ant kurios yra atšvaitai ir Jums nereikės papildomai galvoti apie savo saugumą ir matomumą.
  • Svarbi yra striukės medžiaga, kad kūno oda galėtų kvėpuoti ir neprakaituotų, nesušiltų ir nesušaltų. Taip pat nuo medžiagos priklauso ir striukės tarnavimo laikas, kuo kokybiškesnė ji bus, tuo ilgiau atlieka savo funkciją.

Aprangą rinkitės atsakingai, svarbiausia, kad ji būtų patogi ir nesukeltų diskomforto. Taip pat specifiniams darbams reikalingos ir apsauginės ausinės, kurios apsauga ausims ir klausai. Jos izoliuoja garsus, kurie yra aplink Jus ir saugo ausis nuo pažeidimo, dėl to galėsite dirbti netrukdomas net ir sunkiausiomis sąlygomis.