Antradienis, 9 balandžio, 2024
Pradžia > Asmeninė patirtis > Nemokami žaidimai internete – puikus laiko praleidimas

Nemokami žaidimai internete – puikus laiko praleidimas

zaidimai

Šiais laikais dažnai interneto portaluose galima pastebėti, kad kompiuterinius žaidimus mokslininkai, įvairūs specialistai vertina kaip labai žalingą įprotį. Tačiau ši nuomone yra labai abstrakti ir apskritai galima būtų ją pritaikyti tik tam tikro tipo žaidimams ir jų žanrams, o ne visiems iš eilės.

Tikrai galima sutikti su nuomonę jog yra žaidimų kurie įtraukią tave į virtualią realybę taip, jog yra be galo sunku nuo jos atsitraukti ir net valgyti ar miegoti. Tokie žaidimų tipai kaip RPG yra labai pavojingi, nes tai yra atviro pasaulio tipo žaidimai, kur gyvenimas verda nuolatos, o tokio tipo žaidimų kūrėjai ir nori, kad tu visą laiką praleistum ten. Todėl kai kuriems žmonėms yra labai sunku pasprukti iš tokios aplinkos, jie nustoja valgyti, miegoti, žaloja savo organizmą iš vidaus, pasitaiko ir mirčių.

Taip tokio tipo žaidimai yra labai pavojingi, tačiau šiandien kalbėsime apie kitokio tipo žaidimus. Šios dienos tema yra aptarti trumpametražinius flash tipo žaidimus, kurie nereikalauja stiprios „geležies” prikimštų stacionarių kompiuterių. Flash tipo žaidimams pakanka stabilaus interneto ryšio, paprasto nešiojamo, stacionaraus kompiuterio, ar mobiliojo telefono.

Tokio tipo žaidimai dažniausiai būna nemokami, o jų žaidimo ilgumos nesiekia net pusvalandžio (aišku yra išimčių). Šie žaidimai yra nemokami, nes daliai kūrėjų tai būna tramplynas į aukštesnį lygį, o nuo kažko pradėti juk reikia, juk animacijas kurti ir žinoti kaip dirbti su kodu nėra taip paprasta. Aišku kitiems kūrėjams tai taip pat ir pinigų šaltinis, juk tokiuose žaidimuose galima paprastai reklamuoti įvairias paslaugas ar produktus.

Bet grįžkime prie pagrindinio tikslo aptarti kaip šie nemokami žaidimai gali būti ne tik puikus laiko praleidimo įrankis, bet galbūt ir geras proto lavinimo šaltinis.

Nemokamų žaidimų kategorijų gali būti įvairiausių nuo paprastų vaikams skirtų žaidimų, iki sudėtingų loginio mąstymo pareikalaujančių žaidimų. Taip pat yra žaidimų skirtų ir tik suaugusiems.

Loginiai žaidimai padės lavinti protą

Aptarkime loginių žaidimų kategoriją. Tai tokio tipo žaidimai kaip: pasakyk kokios tai valstybės vėliava, įvairūs dėlionių žaidimai, ar strateginiai žaidimai kurie privers jūs stoti į generolo pareigas, statyti miestus, kurpti strategijas kaip užpulti kitus miestus, bus rimtas iššūkis net ir didžiausiam loginio mąstymo savininkui.

Sporto žaidimai lavins pirštų miklumą

Tarp nemokamų žaidimų galima rasti ir įvairių sporto žaidimų: krepšinio, futbolo, kovinių, lenktynių. Šių žanrų žaidimai privers pasinerti į sportininko amplua. Išmoksite žaisti krepšinį, pataikyti į krepšį, smūgiuoti į vartus, futbolo taisyklių, kaip kovoti su priešais plikomis rankomis ir kaip pasiekti finišą įtemptose lenktynėse pirmoje vietoje.

Apibendrinant straipsnį, galima teigti, kad žaidimai yra neatsiejami nuo mūsų gyvenimo, kadangi jie teik daug gali mus išmokyti, aišku kaip ir kiekvienas geras dalykas jis turi minusų, tačiau reikia būti protingai, neįbristi į RPG tipo žaidimų liūną. Mėgaukitės nemokamai žaidimai ir lavinkite savo protą.