Trečiadienis, 22 gegužės, 2024
Pradžia > Asmeninė patirtis > Kiek kainuoja dujų įranga?

Kiek kainuoja dujų įranga?

duju-iranga

Ko gero visiems vairuotojams, turintiems automobilį, norisi juo važinėti ekonomiškai, taupiai. Tuomet iškyla klausimas apie transporto priemonės išlaikymo kainą ir pradeda ieškoti alternatyvų, kurios padėtų pakeisti brangesnius išlaikymo faktorius pigesniais.. Būtent tuomet į galvą šauna klausimas: o kiek gi kainuoja kuras, kuriuo varomas mano automobilis ir kiek jo man prireikia per mėnesį? Kai kalba pakrypsta apie kurą svarbu paminėti faktą, kad ir kiek kartų kiltų ar kristų degalų kainos, benzinas savo kaina visuomet du kartus lenks dujų. Todėl vis dažniau, norėdami sutaupyti, automobilių, kurių varikliai benzininiai, savininkai vyksta į autoservisus ir į savo transporto priemones montuoja dujų įrangą. Tai viena iš alternatyvų, kuri prisideda prie  ekonomiško transporto priemonės eksploatavimo.

Aktualiausias klausimas, kylantis susidomėjusiems šia alternatyva, yra „kiek kainuoja dujų įranga?“. Juk norėdami pakeisti automobilio kuro rūšį negalime tieisog spragtelti pirštais. Tam reikia į automobilį įmontuoti dujų įrangą, kuri leistų automobiliui judėti tiek benzinu ar dyzelinu (priklausomai nuo jo variklio rūšies) tiek dujomis, kurios yra pigesnės. Prieš montuojant tokią sudėtingą įrangą, automobilių savininkai pirmiausia nori sužinoti, keik kainuoja dujų įranga ir per kiek laiko ji atsipirks. Dalis stengiasi išsiaiškinti, kurie dujų įrangos gamintojai parduoda patikimiausią produkciją, kuri užtikrins sklandžiausią veiklą.

Vienas garsiausių „KME“ dujų sistemos gamintojų atstovų Lietuvoje teigia, kad labai ryškių skirtumų tarp automobilių dujų įrangos montavimo kainų rinkoje tikrai nepastebėsite. Daugelis skirtingų įmonių, kurios teikai šias paslaugas, palaiko panašią rinkos kainą, tačiau atsiranda ir savamokslių, “garažininkų”, kurie teikia dujų įrangos montavimo paslaugas pigiau nei specializuotos, iš profesionalų sudarytos įmonės. Jų kainos mažesnės todėl, kad pirmiausia jie montavimo darbus atlieka savo asmeninėse patalpose, už kurias nereikia mokėti papildomų mokesčių, taip pat jie nėra įregistravę (legalizavę) savo verslo, todėl valstybei nemoka PVM. Be viso to jie nesuteikia Jums jokių garantijų, kurios užtikrintų sklandžią, ilgalaikę dujų įrangos veiklą. Specializuotos įmonės daro priešingai – jos patikimai atlieka darbą ir suteikia garantiją. Profesionalais netampama per dieną. Tam reikalingas nuoseklus darbas ir žinių kaupimas, todėl legalios dujų įrangos montavimo įmonės kas tam tikrą laiko tarpą suteikia kvalifikaciją keliančius apmokymus, kurių dėka darbuotojai įgija naujų žinių ir kelia savo kokybiško darbo kartelęliekamas nepriekaištingai ir pagal visus gamintojo reikalavimus.

Klausimas “kiek kainuoja dujų įranga?” bus atsakytas tik paskambinus į konkrečią montuotojų įmonę, nes kiekvienas atvejis yra unikalus ir išskirtinis. Neatidėliokite darbų – susisiekite su dujų įrangos montavimo įmonę jau dabar.