Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Asmeninė patirtis > Kokius auskarus rekomenduojama įsigyti tik neseniai pradėjus juos nešioti?

Kokius auskarus rekomenduojama įsigyti tik neseniai pradėjus juos nešioti?

auskarai internetu

Keliaujant mintimis atgal į praeitį, kelioms iš mūsų yra likęs prisiminimas, kai maždaug septynerių metų ateini į pirmąją klasę, nedrąsiai susipažįsti su naujomis klasės draugėmis ir pastebi, kad esi vienintelė mergaitė dar be įvertų auskarų ausyse. Tuomet, grįžus namo prašai mamos, kuo skubiau nusivesti į kosmetologės saloną, kuriame tau jau anksčiau, kelis kartus, nesėkmingai bandė pradurti ausis, o tu vis bijojai ir bėgai iš kabineto su ašaromis. Viskas pasikeičia, kai pamatai savo amžiaus mergaites su gražiai blizgančiais akmenukais ausyse, klasiokės pozuoja viena prieš kitą, lygina spalvas, džiaugiasi jei turi panašius auskarus ir dalinasi istorijomis, kaip iškentėjo vėrimo procesą. Galiausiai ir tu pagaliau sukaupi visą drąsą ir vėl atsiduri ant kėdės priešais kosmetologę, ji maloniai ir atsargiai bando nukreipti tavo dėmesį nuo artėjančio vėrimo skausmo ir atveria dėžutę su begale įvairiaspalvių auskarų. Išsirenki sau labiausiai patinkančius pagal spalvą ir atsižvelgus į kosmetologės rekomendaciją su pasirinktais ausų papuošimais, turi pabūti bent mėnesį laiko, kol pilnai sugys ausytės. Tada pirmą kartą ir iškyla klausimas, o kokius gi auskarus įsigyti paskui, kai jau reikės nuimti medicininius?

Auskarų rekomendacijos po pirmųjų medicininių auskarų nuėmimo

Pirmiausiai, auskaro įvėrimo vieta visada turi būti švari, nepadengta kremais, kosmetikos priemonėmis, ar kitais nešvarumais, svarbu plauti bent kelis kartus per dieną, su tam skirtu losjonu, pasitarus su auskarų vėrimo meistru, ar vaistininku. Geriausiai be reikalo neišvėrinėti auskaro, kol ausies žaizdelė dar yra gijimo procese, tačiau, patartina sukioti auskarus ausyse, kad jie neįaugtų į odą. Taip pat, patartina nesilankyti baseine, nesimaudyti ežere, ar upėje, kol pradūrimo vieta dar pilnai nėra sugijusi. Po medicininių auskarų nuėmimo, pradžiai geriausiai yra rinktis:
Mažus, lengvus auskarus
Auskarus su patogiu užsegimu
Sidabrinius auskarus (jei nėra alergijos)
Auksinius auskarus (jei nėra alergijos)
Prieš dėvint naujus auskarus, būtina juos dezinfekuoti ir valyti su specialiu losjonu, kalendra, ar alkoholiu. Jeigu, visgi pasireiškia alergija, ar skausmas, geriausiai yra pasitarti su gydytoju, dėl sukeltų nepatogumų ir kuriam laikui grįžti prie medicininių auskarų nešiojimo.

Auskarai po įvėrimo vietos užgijimo

Yra teigiama, kad ausies spenelis pilnai sugyja po 8 savaičių, tinkamai prižiūrint ausis ir nešiojant auskarus, pagal aukščiau išvardintas rekomendacijas. Kai ausys sugijo, tuomet, jau galima pirkti ir vertis įvairiausius auskarus: pagal madą, pagal rekomendacijas, užsakyti internetu, ar pirkti parduotuvėje. Auskarai internetu, dažniau yra užsakomi, kai negali rasti tinkamų auskarų parduotuvėje, ar nori užsakyti rankų darbo papuošalus iš kito miesto, ar šalies. O kaip smagu yra rinktis pirmuosius auskarus su mama, draugėmis, klasiokėmis, ar gauti dovanų iš giminių per gimtadienį, jau kai gali dėvėti auskarus, pirmais metais pagrinde visi tik ir dovanoja įvairiausių auskarų poras, ar dovanų kuponus įsigyti auskarams ir papuošalams internetu. Svarbiausiai žinoti, kaip tinkamai pasirūpinti ausies žaizda po pirmojo vėrimo, kokius auskarus rinktis po gijimo, kad jie nesukeltų diskomforto ir jau paskui gali bandyti įvairiausius modelius ir derinius.