Antradienis, 18 birželio, 2024
Pradžia > Buitis - Namai > Kaip žinoti, jog sugedo telefono baterija?

Kaip žinoti, jog sugedo telefono baterija?

Naudodami savo mobilųjį telefoną jaučiate, kad jo akumuliatoriaus veikimo laikas baigiasi? Kaip žinoti, ar tai tikrai akumuliatoriaus gedimas? Aptarkime, kas padės atpažinti telefono akumuliatoriaus gedimus, o atpažinę vieną iš jų kreipkitės į sinerta.lt:

  • Ar pastebite, jog baterija išsikrauna vis dažniau? Viena iš pagrindinių baterijos problemų – natūralus susidėvėjimas. Apie tai suprasite, nes baterija ims vis trumpiau Jums tarnauti, o jos veikimo laikas vis trumpėja ir trumpėja. Kartais nutinka taip, jog telefonas veikia tik su įkrovikliu. Ši problema atsiranda telefoną kraunant su neoriginaliu įkrovikliu arba tuomet, kaip telefono baterija yra sena ir susidėvėjusi.
  • Jei pastebite, kad Jūsų telefonas pats pradėjo išsijunginėti, tai vienas iš pagrindinių požymių, kad bateriją reikia keisti, nes ji susidėvėjus. Tokiu atveju Jūsų telefonui prireiks specialistų pagalbos. Jei likus keletui procentų telefonas išsijunginėja, tai irgi nėra gerai, nes rodo, jog baterija yra silpna ir pavargusi. Telefoną įjungti padės įkroviklis. 
  • Nepamirškite, kad telefoną būtina krauti iki šimto procentų, tik tada galima ištraukti iš krovimo lizdo, nes taip labai gadinasi telefono baterija. 
  • Labiausiai matomas telefono gedimas yra tas, kaip pati baterija ima pūstis, pradeda atšokti telefono ekranas arba net ir telefono nugarėlė. Jei taip nutiks, iš karto ir kuo greičiau praneškite tos srities profesionalams, kad sutvarkytų Jums telefoną, nes netinkamai prižiūrimas, tokiu atveju, jis gali net ir sprogti.

Taisymas Sinerta.lt sutvarkys Jums visas šias ir dar begalę kitų problemų, kurios nutiks Jūsų telefonui. Kreipkitės, visuomet padės ir darbą atliks profesionaliai, greitai. Nepamirškite, jog iškvietimas nieko nekainuoja! Nemokamai atvažiuosime į namus ar ofisą. Nemokama yra nemokama, net ir nusprendus įrenginio neremontuoti, pristatysime telefoną atgal nemokamai.