Penktadienis, 24 gegužės, 2024
Pradžia > Lietuva > Svingeriai Lietuvoje, kaip prisijungti prie jų?

Svingeriai Lietuvoje, kaip prisijungti prie jų?

Atėjęs karantinas atnešė nuobodžius laikus, nes žmonėms lieka vis mažiau pramogų. Dabar negalima ir išvažiuoti į užsienį be izoliacijos, viskas yra varžoma ir sunku rasti pramogų, kurios patinka. Žinoma, galima nieko neveikti ir būti namuose, tačiau ne visi žmonės susitaiko su esama padėtimi ir ieško alternatyvų, kaip savo gyvenimą paversti įdomesniu, nuolat galvoja, ką padaryti, jog gyventi būtų linksma, nesvarbu ar karantino metu, ar prasidėjus įprastam gyvenimui. Kūrybingiems ir eksperimentuoti mėgstantiems žmonėms yra puiki ir racionali išeitis, kuri yra Svingeriai Lietuvoje.

Svingerių vakarėliai – atrodo apie juos girdėjome tik filmuose ir girdime kalbas, jog jie vyksta užsienyje, tačiau ar jie vyksta ir Lietuvoje? Atsakymas yra taip. Svingerių vakarėliai rengiami ir Lietuvoje, tačiau tiems, kurie nori juose dalyvauti kartais yra sunku rasti, kur jie yra, ką reikia žinoti, į ką kreiptis. Tačiau viskas yra paprasta ir suvokiama kiekvienam – reikia tik užsiregistruoti svingeriai.lt internetiniame puslapyje ir susirasti vakarėlį, kuriame norite dalyvauti ar patinkančią porą pakviesti į svečius, viešbutį. Žinoma, tai galima daryti su savo antra puse, bet jei jos neturite ir norite sudalyvauti svingerių linksmuose vakarėliuose, nenusiminkite, tikrai galima dalyvauti ir vienam. Reikia prisiminti, jog svarbiausia yra noras ir kūrybingumas, kad svingerių vakarėliai taptų Jūsų laisvalaikio praleidimu. Visai nesvarbu, kokio Jūs amžiaus ar lyties esate, būtent šie svingerių vakarėliai tinka visiems norintiems ir drasiems žmonėms.

Taip pat yra pažintys suaugusiems, kurių metu galima susitikti dviese, tuomet partneriais dalintis su kitais nereikia. Kiekvienas gali rinktis priimtinesnį būdą, nes kiekvienas žmogus yra individualus.

AR VAKARĖLIAI VYKSTA MAŽUOSE MIESTUOSE?

Gyvenate mažame mieste, bet norite dalyvauti svingerių vakarėliuose – tai taip pat yra įmanoma, žinoma, jog jie vyksta Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau bendruomenės buriasi ir mažesniuose miesteliuose, juk nebūtina gyventi dideliame mieste, kad būtų galima patirti malonumą ar išmokti ką nors naujo. Į bendruomenę mažame miestelyje, kaip ir dideliame, galite patekti užsiregistravę svingeriai.lt internetiniame portale. Konfidencialumas yra užtikrinamas, svarbiausia, kad norėtumėte eksperimentuoti ir keistis partneriais.

Nepamirškite, jog svingerių vakarėliai vyksta ne tik Lietuvoje, jei Jumsyra noras – būtinai užsukite į vakarėlius, kurie vyksta Jūsų atostogų metu ir šios atostogos Jums ir Jūsų partneriai tikrai liks nepamirštamos visą gyvenimą.