Šeštadienis, 25 gegužės, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Žastų plastika, kuomet verta rinktis šią procedūrą?

Žastų plastika, kuomet verta rinktis šią procedūrą?

Kiekvienas žmogus nori, kad jo išvaizda būtų nepriekaištinga ir nekeltų kompleksų. Visi rūpinasi savo kūnu kaip tik moka – vieni sportuoja, kiti lankosi įvairiose procedūrose, kadangi yra didelis pasirinkimas. Tačiau sportuojant nepavyksta gauti visiškai norimo rezultato, dėl to reikia kreiptis į specialistus. Rankų priežiūra yra labai svarbi, nes iš rankų galima spręsti apie žmogaus amžių. Grožio Akademijoje yra procedūra, kuri rūpinasi rankomis – žastų plastika.

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE ŽASTŲ PLASTIKĄ?

  • Laikui einant mūsų rankų oda glemba, praranda formą, dėl įvairių individualių organizmo savybių ar po didelio svorio netekimo kai kuriems nėra kitos išeities kaip tik ją koreguoti chirurginiu būdu. Žastų plastika rankoms suteikia naują vaizdą, grakštumą ir stangrumą, kuriuo vėl galima džiaugtis. Žastų plastikos metu yra pašalinamas nereikalingas sluoksnis odos ar riebalų, kuris yra ne tik estetiškai nepatrauklus, bet sukelia nepatogumų, odos bėrimų taip pat apsunkina rūbų su rankovėmis pasirinkimą. Šios problemos neina išspręsti sportuojant, sveika gyvensena ar maitinantis tinkamai, dėl to verta rinktis chirurgo paslaugas Grožio Akademijoje.
  • Gera žinia yra ta, jog rankų odos perteklius ar riebalinis sluoksnis yra pašalinamas procedūros metu ir rezultatas matomas iš karto po operacijos, dėl to vėl galite džiaugtis gražiomis rankomis.
  • Operacija yra greita ir tiksli, tik savaitę laiko matysis mėlynės, kurios nesukels Jums skausmo ir diskomforto jausmo.
  • Taip pat ir operacijos metu atsiradęs randas gyja greitai ir tinkamai prižiūrint, praėjus kuriam laikui pakankamai išblunka.
  • Svarbu paminėti, jog prieš procedūrą ir po jos visuomet galite konsultuotis su chirurgais ir kitais specialistais, kurie Jums padės pasiruošti procedūrai.

Geriausias patarimas, jei norite, jog žaizdos po operacijos užgytų greičiau reikia atsisakyti rūkymo, nes jis prailgina žaizdų gijimo laikotarpį. Jei ši procedūra atrodo Jums netinkama, galite išbandyti ir daugelį kitų Grožio Akademijos procedūrų, viena iš jų yra riebalų nusiurbimas, apie kurį daugiau sužinoti galite paspaudę nuorodą: https://grozioakademija.lt/paslauga/riebalu-nusiurbimas/.