Antradienis, 18 birželio, 2024
Pradžia > Asmeninė patirtis > Dovanų idėjos, kurios gali nustebinti kiekvieną vyrą

Dovanų idėjos, kurios gali nustebinti kiekvieną vyrą

Deja, bet vis dar yra sunku išrinkti artimam vyrui dovaną. Ypač tada, jeigu norima išrinkti išties originalią, o ne marketinginių triukų „apdailinta“ dovaną. Kartais tam, kad rastume idealų dovanos variantą reikia pasisemti tam tikrų idėjų, kurios gali įkvėpti atrasti tą išrinktąją.

Koks mitas sklando apie vyriškas dovanas?

Jog vyrai nori vien tik praktiškų dovanų yra didžiausias mitas. Kiekvienas žmogus (neskaitant jo lyties) turi savų norų bei požiūrį į tam tikrus daiktus ar veiklas. Todėl renkant dovaną reikėtų atsižvelgti ne į tai, ką sako visuma arba reklama, o tai koks tas žmogus yra ir, kas jam patinka. Dovanos visuma sudaro asmeninė ir simbolinė reikšmė, todėl pagal ją ir reikėtų išrinkti tinkamą dovaną. Simbolinė reikšmė gali kilti iš tam tikro jūsų kartu patirto įvykio arba tai, kad buvo svarbu tam žmogui. Tokio tipo dovanos yra žymiai prasmingesnės nei tos, kurios yra neva „populiarumo viršūnėje“. Vertas dėmesio dovanas galite rasti https://beta.lt/dovanos/dovanos-vyrams

Apyrankės

Nors ir apyrankių modelių galima rasti įvairiausių, pagalvokite apie tokį variantą, jog galite ją padaryti ir patys. Juk tiek yra gausybė karoliukų, akmenukų ir kitų puošybos elementų, kurie gali sukurti unikalią dovaną jūsų artimam vyrui. Akmenukus galite pasirinkti pagal vyro statusą (ar jis mėgsta prabanga, ar labiau minimalizmą), pomėgius (tam tikri karoliukai atspindi veiklas, kuriomis užsiima jūsų artimas vyras), Zodiako ženklą ar pagal paprasčiausią variantą – mėgstamiausią spalvą. Na, o jeigu rankdarbiais užsiimti nemėgstate, visada galite įsigyti rankų darbo apyrankes ir tam skirtose specializuotose parduotuvėse. 

Sąsagos

Nors ir manoma, kad sąsagos yra skirtos tiems vyrams, kurie nuolat nešioja kostiuminius marškinius, taip manyti būtų klaidinga. Sąsagos yra toks aksesuaras, kuris gali pabrėžti kiekvieno vyro stilių. Šiuolaikinėje rinkoje sąsagų yra labai daug, todėl galėsite pasirinkti tokias, kurios atspindės jūsų vyro charakterį. Taip pat tai bus puiki detalė norint vyro stiliuje įdėti kažką, kas gali tapti visos aprangos akcentu.