Sekmadienis, 14 balandžio, 2024
Pradžia > Lietuva > Automobilių supirkimas Kaune

Automobilių supirkimas Kaune

Gyveni Kaune ar netoli jo ir turi transporto priemonę, kurios tau nebereikia? Nedvejok, laikas ją parduoti ir atlaisvinti vietą naujam automobiliui. Norint greitai parduoti savo nebenaudojamą automobilį, nebūtina visko daryti pačiam. Skelbimo sukūrimas, talpinimas, pokalbiai su potencialiais pirkėjais gali užimti daug laiko ir dažnai nesuteikia norimo rezultato. Visų šių rūpesčių išvengsite, jeigu kreipsitės į daugiametę patirtį automobilių supirkime turinčią įmonę: transporto priemonės pardavimas bus greitas ir lengvas procesas.

Kokias transporto priemones galima parduoti?

Parduoti galima visas jums priklausančias transporto priemones, kurias norite parduoti. Įmonė, kuri specializuojasi automobilių supirkime Kaune, dažniausiai pateikia pasiūlymą nupirkti beveik bet kokią transporto priemonę. Taip, supratote teisingai. Turite galimybę parduoti nebenaudojamas, daužtas, senas, antikvarines, visiškai nevažiuojančias, ir kitas transporto priemones brangiai. Brangus automobilių supirkimas Kaune nėra mitas, jeigu pasirenkate tinkamą įmonę.

Nuo ko pradėti, norint parduoti automobilį?

Norint parduoti automobilį brangiai ir greitai, viskas ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su automobilių supirkėjais, o tai padaryti yra labai paprasta: paskambinkite ar parašykite jų nurodytais kontaktais. Į jūsų žinutę įmonės darbuotojai sureaguos labai greitai. Skambindami ar rašydami, turėtumėte nurodyti, kokią transporto priemonę norite parduoti. Įmonės darbuotojai, atsižvelgdami į jūsų turimos transporto priemonės amžių, techninę būklę bei rinkos situaciją, pateiks konkretų pasiūlymą. Jeigu pateiktas pasiūlymas jus tenkina, sutartu laiku įmonės darbuotojai atvyks į jūsų nurodytą vietą Kauno mieste ar jo apylinkėse.

Ar transporto priemonės superkamos tik Kaune ir jo apylinkėse?

Transporto priemonės superkamos Kaune, apylinkėse aplink Kauną bei visoje Lietuvoje. Pardavėjui, parduodančiam transporto priemonę, nieko papildomai rūpintis nereikia: supirkėjo atstovai atvyksta į nurodytą vietą, pakrauna ir išgabena automobilį ar kitą nupirktą transporto priemonę patys.

Kas moka už transporto priemonės išgabenimą?

Kaip jau buvo minėta, pardavėjui papildomai rūpintis nieko nereikia. Už transporto priemonės pakrovimą, išgabenimą ir kitas paslaugas moka supirkėjas. Pažymėtina, kad šios paslaugos niekaip nedaro įtakos sumos, kurią gausite pardavę transporto priemonę, dydžiui: nėra jokių paslėptų sąlygų ar neįvardytų mokesčių, dėl ko galėtų sumažėti jūsų gaunama suma.

Kiek laiko užtrunka pardavimo-pirkimo procesas?

Supirkėjas, taupydamas jūsų ir savo laiką, transporto priemonę stengiasi nupirkti kuo greičiau. Supirkėjo darbuotojai įvertina pasiūlymą, priduodamą automobilį ir, dažniausiai, nuperka automobilį tą pačią arba kitą darbo dieną.

Atvejai, kai transporto pardavimo-pirkimo procesas trunka ilgiau nei 1 darbo diena

Pardavimo-pirkimo procesas gali užtrukti ilgiau nei viena darbo diena tik išimtiniais atvejais, pavyzdžiui, tada, kai asmuo, parduodantis automobilį, nori sutarti vėlesnį laiką transporto priemonės atsiėmimui arba tada, kai reikalinga papildoma transporto priemonės apžiūra. Papildomos transporto priemonės apžiūros dažniausiai prireikia tada, kai parduodamas automobilis yra labai retas, brangus ir išskirtinis.