Antradienis, 9 balandžio, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Ar tiesa, kad seksas naudingas sveikatai ir grožiui?

Ar tiesa, kad seksas naudingas sveikatai ir grožiui?

gera-savijauta

Ar seksas sveika? Ar naudinga grožiui? Tokių klausimų sau tikrai neturėtumėte uždavinėti. Seksas yra vaistas nuo visų ligų. Jis naudingas ne tik sveikatai, bei grožiui, bet jis yra atsakingas net ir už mūsų gerą nuotaiką ir savijautą. Jau senų seniausiai, moksliniais tyrimais įrodyta, kad seksas žmogui teikia tik teigiamus dalykus. Įsitaisykite patogiai, dabar pateiksime jums keletą nenuginčijamų faktų, apie erotinės nakties naudą.

Gerina širdies veiklą – kaip ir fizinės treniruotės, seksas praplečia kraujagysles, bei gerina širdies veiklą. Seksas prilygsta lengvai aerobikos treniruotei. Vyrai, kurie bent du kartus per savaitę užsiima seksu, sumažina riziką susirgti širdies ligomis ar patirti insultą. Sekso metu per minutę, moterys sudegina 3 kalorijas, o vyrai 4 ir tai yra žymiai maloniau, nei vargti priprakaituotoje sporto salėje.

Puikus nuskausminamasis – užsiimant seksu, galima numalšinti net ir menstruacijų skausmus. Moksliškai įrodyta, kad sekso metu, mūsų organizmas blokuoja lengvus skausmus mūsų kūnuose.

Seksas padeda nusiraminti – būtent tuomet kai patiriame orgazmą, mūsų organizme išsiskiria endorfinai, tuo metu, mes nusiraminame ir nejaučiame jokio streso, organizmas susikoncentruoja tik į malonius pojūčius ir geras emocijas.

Mažina prostatos vėžio riziką – Įrodyta, kad tie vyrai, kurie pajunta per mėnesį daugiau orgazmų nei kiti, prostatos vėžio tikimybę sumažina net iki dvidešimties kartų.

Vaistas nuo nemigos – kai jaučiame orgazmą į mūsų organizmą išsiskiria cheminė medžiaga prolaktinas. Jo dėka mes jaučiame atsipalaidavimą ir mieguistumą. Tad po sekso mes dažniausiai labai gerai išsimiegame.

Puiki nuotaika – po sekso mus lydi puiki nuotaika. Vien prisiminimai apie partnerį ir glamones, mums sukelia laimės jausmą. Po sekso laimingi galime jaustis net keturiasdešimt aštuonias valandas. Be to, laimingas žmogus visada atrodo gražus, todėl drąsiai galime teigti, kad seksas padeda ir grožiui.

Švytinti oda – Tyrimais įrodyta, kad poros, kurios naktį mylėjosi, ryte atsikelia su labiau švytinčia ir mažiau suvargusia veido oda.

Taip, kad mielieji, mylėkitės, mylėkitės ir dar kartą mylėkitės, o jei neturite tam tinkamo partnerio, jums į pagalbą ateis erotinės pažintys!