Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Kaip apsaugoti odą ir plaukus nuo saulės?

Kaip apsaugoti odą ir plaukus nuo saulės?

Artėjant vasarai reikia pasirūpinti ne tik net naujais drabužiais, skoningu maudymosi kostiumėliu, tačiau taip pat ir higienos priemonėmis, kurios gali padėti išvengti odos išsausėjimo, nudegimų bei kitų dirgiklių. Juk jie ne tik vizualiai prisideda prie negražiai atrodančios odos, tačiau taip pat ir kelia skausmą.

Kremai nuo saulės

Žinoma, vasaros metu būnant ne tik paplūdimyje, tačiau visais atvejais, kai esate ant tiesioginių saulės spindulių – būtini specialūs kremai, kuriuos galite įsigyti čia: https://garbane.lt/236-kuno-kremai-su-apsauga-nuo-saules.

Ieškodami tinkamiausio kremo būtinai susipažinkite su techninėmis jo savybėmis, kad rastumėte labiausiai tinkamą savo odai. Jie varijuoja atsparumo saulei lygiu, tad kuo oda yra baltesnė ir kuo daugiau apgamų – tuo didesnė apsauga yra reikalinga.

Ar vasaros metu – soliariumas yra geras pasirinkimas?

Gana dažnai vasaromis moterys renkasi ne tik pležus, tačiau ir soliariumas. Vertinama tai, kad jų kaina nukrenta, o pasimėgauti šiltomis voniomis galima bet kuriuo metu, net ir kai lauke yra dargana. 

Nepriklausomai nuo metų laiko – saikingas apsilankymas soliariume nebus žalingas. Žinoma, svarbiausia normuoti laiką, taip pat, būtinas soliariumo kremas, kuris ne tik apsaugo nuo kenksmingų spindulių, tačiau ir drėkina odą.

Odos drėkinimo būtinybė

Nors kūno odą reikia drėkinti visus metus, tačiau būtent vasaromis dažniausiai drėkinimui reikia suteikti daugiau svarbos, kadangi oda, nuo saulės, tampa sausesnė. Rinkitės ne tik specialius kremus, tačiau ir natūralius aliejus, kurie papildyti vitaminais. Puikiai tinka kokosų aliejus, taip pat – arbatmedžių, alyvuogių bei kiti, kurie turi savyje drėkinančių savybių.

Plaukų apsaugai – kepurė

Žinoma, vasaros metu reikia lepinti ne tik kūno odą, tačiau taip pat ir plaukus, galvos odą. Svarbu ne tik juos sudrėkinti su specialiomis priemonėmis, tačiau ir kasdien, kai dienos kaitrios, žinoma, dėvėti skrybėles bei kitas apsaugas, kurios padės išvengti plaukų išsausėjimo.

Šiuo metu galvos apdangalų pasirinkimas labai platus, tad galėsite džiaugtis stilinga apsauga.

Ar vasaros metu savo kūnui reikia skirti daugiau dėmesio nei kitais metų laikais? Sakyti “Taip” negalime, tačiau bent jau tai, kad pati priežiūra turi būti kiek kitokia – tai tikrai.