Sekmadienis, 14 balandžio, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Šokoladas ir šokolado gaminiai – naudingas ir skanus pasirinkimas

Šokoladas ir šokolado gaminiai – naudingas ir skanus pasirinkimas

Pastebėta, kad reguliariai valgant kokybišką šokoladą pastebimai gerėja nuotaika, malšinamas nerimo jausmas bei juntamas jėgų antplūdis. Žinoma, tai nereiškia, kad šio skanėsto reikia valgyti itin daug, nors, pripažinkime, skanaus ir kokybiško šokolado tikrai galime suvalgyti nemažai, nes jo skonis yra dieviškai geras. Šokoladas bei kiti šokolado produktai internetinėje Candy POP parduotuvėje yra kruopščiai atrinkti, todėl net ir išrankiausiais šokolado mėgėjas ras čia tai, ko ieško.

Juodasis šokoladas – klasika, pasižyminti išskirtinai karčiu skoniu

Klasikine šokolado rūšimi yra laikomas juodasis šokoladas. Šios rūšies šokoladas yra labai maistingas, taip pat jis yra vertinamas ir kaip galingas antioksidantas. Juodasis šokoladas, saikingai jį vartojant, padeda palaikyti gerą sveikatą bei savijautą. Įvairių uogų, vaisių, riešutų ir kt. rūšių įdarai „sušvelnina“ juodojo šokolado kartumą, na, o norintiems tikrai juodo šokolado, rekomenduojama paskanauti juodojo šokolado „HANDS OFF“.

Pieniškas šokoladas – populiariausia šokolado rūšis pasaulyje

Po to, kai 1875 m. šveicarų šokolado gamintojas Danielis Peteris pagamino pirmąją pieniško šokolado plytelę, šis skanėstas užkariavo daugybės šokolado mėgėjų širdis visame pasaulyje. Žinoma, pieniško šokolado skonis nepasižymi tokiu subtilumu, kai jau minėtas juodasis šokoladas, tačiau tai nesutrukdė jam tapti pačia populiariausia šokolado rūšimi pasaulyje. Minkštas, burnoje tirpstantis pieniškas šokoladas yra skirstomas į tipus, kurie priklauso nuo pieno, naudojamo šio šokolado gamyboje, tipo. Pažymėtina, kad gardžiuoju pienišku šokoladu galėsite mėgautis, valgant tiek „Reese’s“ batonėlius bei saldainius, tiek saldžius „Hands Off“, „Tohato Pokemon“ ir kt. gaminius. Šiuo šokoladu galėsite pasimėgauti ir žaisdami garsųjį „Monopolį“ su pieninio šokolado saldainiais. Kad ir kokį variantą pasirinksite, visada galite būti tikri, kad „Candy POP“ asortimente esantis pieniškas šokoladas ir gaminiai su juo bus tobulo skonio.

Baltasis šokoladas – visų smaližių svajonė vienoje plytelėje

Baltasis šokoladas yra visada geras pasirinkimas, kai norisi kažko ypatingai skanaus bei maloniai saldaus. Šis šokolado gaminys puikiai dera su įvairiais vaisiais bei uogomis, suteikiančiomis jam dar išraiškingesnių skonių. Ieškantiems ypatingai gardaus baltojo šokolado gaminio, patartina paragauti baltojo šokolado krepšelius su riešutų sviestu „Reese’s“.

Šokoladas be cukraus – skanumynas be pridėtinio cukraus

Šokoladas be cukraus, kaip pažymi ir jo pavadinimas, yra šokolado rūšis, kuriai pagaminti nėra naudojamas pridėtinis cukrus, todėl šokoladas pasižymi išskirtiniu karstelėjusiu skoniu bei puikiai tinka ir asmenims, kurie iš savo maisto raciono yra „išbraukę“ cukrų.