Antradienis, 16 liepos, 2024
Pradžia > Laisvalaikis > Patarimai, kaip prižiūrėti planšetinį kompiuterį

Patarimai, kaip prižiūrėti planšetinį kompiuterį

Planšetiniai kompiuteriai – itin patogūs prietaisai, kurie suteikia ne tik daug džiaugsmo vaikams, bet ir didelį patogumą dirbantiems asmenims. Sutikite, telefonų ekranai nėra tokie dideli, todėl jais skaityti įvairias naujienas, knygas, atlikti kai kurias darbo užduotis, ar žaisti žaidimus – ne visada patogu, o su savimi visada turėti nešiojamą kompiuterį – irgi ne išeitis.

Planšetiniai kompiuteriai suteikia daug privalumų, kadangi jie yra kompaktiški, patogūs nešiotis su savimi ir tuo pačiu galima atlikti daug kitų užduočių. Be to į kai kuriuos planšetinius kompiuterius galima dėti sim korteles – tam, kad visada būtumėte ryšyje. Jie didesni už išmaniuosius telefonus, bet žymiai mažesni už įprastus kompiuterius, todėl lengva naršyti internete bei visose kitose programose.

Jeigu planšetę dažnai naudojate būtent ne namuose, labai svarbu, kad ji būtų tinkamai prižiūrima. Ekrano skilimai ir skysčių išsiliejimai ant kompiuterio – patys dažniausi gedimai, su kuriais susiduria planšetinių ir kitų kompiuterių taisyklos meistrai. Gerai tai, kad specializuotos taisyklos gali visada jums suteikti tinkamą pagalbą ir suremontuoti įvairius prietaisus greitai bei patogiai. Daugiau informacijos galite rasti jų internetinėse svetainėse.

O, kad netektų per daug dažnai naudotis remonto paslaugomis, siūloma susipažinti su priemonėmis, kurios padės jums kuo ilgiau išsaugoti savo planšetinius kompiuterius nesugadintus:

1.  Įsigykite apsauginį planšetės dėklą. Vertėtų rinktis tokį, kuris apsaugotų ne tik prietaiso nugarėlę, bet ir priekį. Geriausiai tiks dėklo – knygos tipas. Taip pat praverstų turėti ir atskirą dėklą ar specialų krepšį kelionėms. Taip bus užtikrinama, kad ant planšetinio kompiuterio pateks mažiau dulkių ir ekranas kritimo atveju išliks sveikas, nesuduš.

2.  Venkite laikyti skysčius šalia planšetės. Stenkitės, kad kava ar kiti gėrimai būtų kuo toliau nuo planšetinio kompiuterio, nes jų išsiliejimas gali pridaryti daug žalos.

3.  Tinkamai prižiūrėkite akumuliatorių. Kai kraunate kompiuterį, išjunkite wi-fi. Nustatymuose padarykite, kad ilgesnį laiką nesinaudojant prietaisu – jo ekranas automatiškai pritemptų. Šie patarimai padės ilgiau išsaugoti baterijos energiją.

4.  Venkite karščio. Planšetės perkaitimas ilgainiui sugadina įrenginį.

5.  Naudokite tik tinkamus planšetės rašiklius. Netinkami skaitmeniniai pieštukai gali subraižyti planšetės ekraną. Naudokite tik tą, kuris suderinamas su būtent jūsų turimu įrenginiu.

6.Laiku įdiekite atnaujinimus. Tai padeda ištaisyti įrenginio klaidas ir prisideda prie sklandesnio prietaiso veikimo.