Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Buitis - Namai > Kaip išsirinkti, kokį dulkių siurblį robotą pirkti?

Kaip išsirinkti, kokį dulkių siurblį robotą pirkti?

Dar neturintiems namuose dulkių siurblio roboto reikėtų suskubti ir palengvinti savo kasdienybę, nes šis siurblys už Jus nudirbs daug laiko atimantį darbą. Vos atsiradę rinkoje tokie siurbliai sukėlė tikrų tikriausią revoliuciją, tačiau įsigyti dėl gana aukštos kainos juos galėjo toli gražu ne kiekvienas. Tačiau šiandien šių prekių kainų įvairovė labai didelė, tad sau prieinamus išsirenka ir mažesnį biudžetą turintys pirkėjai. O besirenkantiems patariame, į ką atsižvelgti.

Kaip ilgai veiks vienu įkrovimu?

Dažnas atkreipia dėmesį į baterijos talpą, tačiau ne visi žino, kad baterijos talpa ir veikimo laikas ne visada yra tiesiogiai susiję. Tad komfortiškam siurblio naudojimui rinkitės modelį, kuris vienu įkrovimu veikia ne trumpiau kaip valandą. Išimtis gali būti tuomet, jei siurblys bus naudojamas itin kompaktiškame būste.

Įkrovimo laikas

Šis parametras ypač svarbus, jeigu bus siurbiamas didelis plotas, kuomet siurbliui darbų eigoje gali tekti įsikrauti. Tokiu atveju trumpesnis krovimo laikas bus labai didelis privalumas, nes nepertrauks darbų ilgam laikui.

Galingumas

Nors galingumas svarbus renkantis tokius prietaisus, visgi šiuo atveju į galią atkreipkite dėmesį tada, jei dulkių siurblys važinės ir per storesnį, ilgesnio plauko kilimą – tokiu atveju galios jam reikės daugiau. Tačiau jei siurbsite kietas grindis, tuomet galingumas nebus toks svarbus kriterijus. Platų pasirinkimą pagal galią bei kitus aspektus rasite čia.

Judesio jutiklių skaičius

Šiame kontekste tinka posakis „Kuo daugiau, tuo geriau“. Jutikliai užtikrina, kad robotas neatsitrenktų į kliūtis, nenuriedėtų nuo laiptų ir pan., todėl kuo jutiklių bus daugiau, tuo mažesnė prietaiso „traumų“ rizika.

Triukšmingumas

Jei robotą paprastai jungsite dieną, išeidami į darbą, tai jo triukšmingumas bus mažiau svarbus. Tačiau jei dažnai būnate namuose, jei robotas veiks savaitgaliais, nakties metu, tuomet verta investuoti į tą, kuris veiks kuo tyliau.