Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Laisvalaikis > Nešiojami kompiuteriai studentams: 7 aspektai, kuriuos reikia įvertinti

Nešiojami kompiuteriai studentams: 7 aspektai, kuriuos reikia įvertinti

nesiojami-kompiuteriai-studentams

Studentai šiais laikais paskaitose dažniausiai naudoja ne tušinukus bei sąsiuvinius, tačiau nešiojamus kompiuterius, kurie padeda sistemingiau išsaugoti paskaitos metu pateikiamą medžiagą ir tuo pačiu geriau pasiruošti egzaminams, užsitikrinti sklandžiu jų išlaikymu.
Puikus pasirinkimas studentams – nešiojami kompiuteriai išmokėtinai, tokiu atveju galėsite naudoti iškart, kai tik sudarote sutartį, tačiau už įrangą išsimokėti per tiek laiko, kiek sutarėte.
1.      Pirmiausia vertinamas procesorius, detaliau – kokia yra jo sparta ir tuo pačiu – kiek įmontuota branduolių. Kuo skaičiai didesni – tuo kompiuterius yra galingesnis. Įvertinkite, ar studijų metu Jums reikės naudoti programas, kurios užima daug vietos, jeigu taip – rinkitės 4 branduolių kompiuterius, kurių sparta siekia 1,0 GHz.
2.      RAM arba kitaip operatyvioji atmintis padeda užtikrinti, kad kompiuteris veiks be jokių strigimų. Kuo atmintie daugiau – tuo darbų atlikimas bus paprastesnis ir neteks nervinti, kad jis stringa tada, kai Jums tai labiausiai netinka.
3.      Kitas svarbus vertinimo kriterijus yra kietasis diskas, kuris yra SSD arba HDD. Kuris geresnis? Atsakyti sunku, kadangi tiek vienas, tiek kitas pasižymi patraukliomis charakteristikomis. HDD modelis tinkamas labiau, kai reikalingas darbas su sudėtingoms programomis.
4.      Žinoma, vertinama ir vaizdo plokštė. Ypač svarbu tiems, kurie dirba su grafikos dizaino ir kitomis panašiomis programomis. Atsiminkite, kad verta investuoti daugiau, kad darbų kokybė būtų gera, nes galiausiai pigūs kompiuteriai tarnauja trumpiau, erzina ir yra keičiami naujais gana greitai.
5.      Kaina daugeliui studentų padeda tikslingai rasti kompiuterių pagal jo galimybes. Nepamirškite, kad nešiojami kompiuteriai išsimokėtinai yra puikus pasirinkimas įsigyti tai, ko reikia, kad studijos  būtų kokybiškos.
6.      Taip pat reikalingas ir įstrižainės vertinimas, kuris padeda rinktis įrangą patenkinančia Jūsų studijų poreikius. Jeigu kompiuterį kasdien nešitės į paskaitas – dažniausiai perkamas mažesnės įstrižainės, kadangi tuomet nešti bus patogiau, taip pat jis ir mažiau svers.
7.      Galiausiai, pasižiūrėkite – koks nurodomas baterijos laiko tarpas. Kadangi studentai kompiuterius nešiojami su savimi nuo ryto iki vakaro – ne visada pavyksta rasti vietą, kur galima jį pasikrauti.
Galiausiai, tarkitės su konsultantais, kurių patarimai renkantis kompiuterį yra neįkainojami.