Penktadienis, 19 liepos, 2024
Pradžia > Laisvalaikis > Artimos, bet sunkiai pasiekiamos šalys

Artimos, bet sunkiai pasiekiamos šalys

Praha

Yra šalių, kurios, atrodo, yra ranka pasiekiamos. Visgi, į jas nukeliauti tampa ne taip paprasta (ar, bent jau, nėra populiaru). Dažnai tokios šalys turi itin daug vietų, kurias pamatyti – tiesiog būtina. Būtent todėl rinktis šalis pagal populiarumą dažnai nėra teisingiausias sprendimas.

Vieni rečiausiai perkamų turizmo tikslais – lėktuvo bilietai į Rusiją. Tai – iš tiesų keista turint omenyje didžiulį užsienio piliečių susidomėjimą tam tikrais šios šalies regionais. Svečiose šalyse dažnai sulaukiami klausimai apie Trans-Siberian traukinį, kuris suteikia galimybę pamatyti maršrutą, kuris dažnam lietuviui kelia dviprasmiškus jausmus. Iš tiesų ši Rusijos dalis – itin įdomi, tačiau jei ji atrodo pernelyg atšiauri, pigūs skrydžiai į Maskvą yra puiki alternatyva. Šiame mieste yra neįtikėtinai daug vietų bei pastatų, kuriems neprilygsta niekas pasaulyje.

Kita šalis, šiuo metu vis labiau atgaunanti populiarumą, yra Ukraina. Žinoma, pigūs skrydžiai į Kijevą yra lengvai randami ir susilaukia didelio populiarumo, tačiau dažniausia to priežastis – jungiamieji maršrutai. Iš Ukrainos sostinės nesunku pasiekti įvairius Azijos taškus, o neretai tai yra ir žymiai pigiau. Visgi, nereikėtų nuvertinti ir pačios šalies – jos kurortai prie Juodosios jūros, nors ir skaudžiai pažymėti nesenų kovų, vis dar yra tokie patys nuostabūs, kaip apie juos prisimenama.

Lietuviai dažnai susiduria su problema – iš mūsų šalies pasiekti vidurio Europos valstybes yra gana nelengva. Čekija, Austrija, Slovakija – žavingos šalys, kurias pamatyti paprasta tik naudojantis kelionių agentūros paslaugomis ar autobusais. Visgi, skrydžiai į Prahą jau įmanomi ir nesunkiai pasiekiami. Šis miestas yra nuostabus visais metų laikais, taigi jį verta aplankyti tiek bešurmuliuojant Kalėdų mugei, tiek vasaros saulei nutvieskus tiltus.

Paskutinioji šio sąrašo šalis – Graikija. Gali pasirodyti, jog ją aplankyti – visai nesunku. Nuolatos vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Kosą ar Rodą suteikia progą susipažinti su šia šalimi. Visgi, jokie skrydžiai į Graikiją nebus pakankami, kol nebus galimybės lengvai nuvykti į Graikijos sostinę – Atėnus. Iš tiesų dauguma lietuvių, norinčių savo akimis išvyksti Partenoną ar kitus senovės graikų palikimus tai daro iš Varšuvos, iš kurios yra vykdomi tiesioginiai skrydžiai į šį gyvą istorijos vadovėlį.