Šeštadienis, 25 gegužės, 2024
Pradžia > Laisvalaikis > Nepamirštami pojūčiai jam

Nepamirštami pojūčiai jam

Masturbacija yra vienas iš stimuliuojančių procesų, kuris padeda išpildyti savo seksualines fantazijas arba paįvairinti seksą kartu su savo partneriu. Masturbacijos dėka galima lengviau pažinti savo kūną, jo zonas, atrasti tai, kas jums patinka, o kas nelabai. Dažniausiai šiam procesui yra pasitelkiamos rankos, tačiau vertėtų žinoti, kad yra ir kitų būdų, kurie gali padėti stimuliuoti reikiamas kūno zonas bei paįvairinti ne tik solo, bet ir poros malonumus.

Rankų naudojimas

Viskas prasideda labai paprastai – pažadinkite visus audinius, kurie yra aplink vyro genitalijas ir aplink jas. Paimkite penį į rankas ir palenkite į vieną ir kitą pusę, vėliau – į viršų ir į apačią – taip labiau paskatinsite kraujotaką į varpą. Galite paspaudyti varpą pirštais ir kilstelėkite ją aukštyn (arba galite ją patrinti delnais). Tai yra neįprastos masturbacijos technikos, tačiau jos gali būti labai veiksmingos. Jeigu vyro genitalijos jau yra pakankamai sukietėjusios, tuomet suimkite apyvarpę ir užtempkite ją ant galvutės. Tuo pat metu būkite įkišę nykštį į vidų, kad galėtumėte stimuliuoti galvutę. Tai bus visiškai naujas ir dar neatrastas potyris. Kartu galite naudoti lubrikantą, kuris padės labiau sukurti reikiamą malonumą. Labiausiai rekomenduojamas vandens pagrindo lubrikantas, tačiau, jeigu norite masturbuoti ilgą laiką, tuomet geriau rinktis silikonį (tačiau jis nėra tinkamas naudoti su dauguma sekso žaislų). Penio žiedas yra viena iš priemonių, padedančių ne tik stimuliuoti vyro lytinius organus, bet ir praturtinančių lytinį aktą poroje.

Masturbacija ir žaislai

Nepamirškite ir tokio fakto, kad jeigu masturbuojatės arba jūs atliekate partneriui masturbaciją, į pagalbą galite pasitelkti sekso žaisliukus. Tai padeda ne tik „paliesti“ reikiamas zonas, bet ir paskatina natūralų įsiskverbimo pojūtį. Vertėtų pagalvoti apie masturbatorius, kurie yra skirti būtent vyrams. Tai yra priemonė, kuri suteiks pridėtinės vertės jūsų rankoms. Taip pat vienas iš sekso žaisliukų vyrams gali būti penio pompos, kurios padeda ilgiau išlaikyti erekciją. Platų jų asortimentą galite rasti https://aistra.lt/sekso-prekes/pompos/penio-pompos – labai kviečiame užsukti ir rasti sau labiausiai patinkantį masturbacinį žaislą! 

Ką reikėtų žinoti apie vyrų masturbaciją?

Vyrai gali masturbuotis nepriklausomai nuo to, ar jie šiuo metu yra aktyvūs savo seksualiniame gyvenime, ar ne. Vyrai masturbaciją gali pasitelkti ne tik tam, kad patirtų malonumą, bet ir kad nuslopintų emocijas ir sumažintų stresą. Nėra tikslaus skaičiaus, kuris apibrėžtų, kiek kartų galite masturbuotis per dieną, mėnesį ar metus. Viskas priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo, tačiau jeigu tai jums netrukdo, tuomet kodėl kažką keisti? Svarbiausia išlaikyti sveiką požiūrį ir gebėjimą suderinti masturbaciją su jūsų gyvenimo ritmu.