Penktadienis, 19 liepos, 2024
Pradžia > Laisvalaikis > Automobilio stogo skersinių pasirinkimas kelionei

Automobilio stogo skersinių pasirinkimas kelionei

Stogo bagažinės šiuolaikiniam  žmogui dažnai yra nepamainomas pasirinkimas. Kadangi daugelis linkę kasdien įveikti didžiausius atstumus su savo transporto priemonėmis, jomis net keliauja po visą Europą – kokybiškos stogo bagažinės padeda su savimi imtis tiek daiktų, kiek tik reikia. Tiesa, svarbu įsigyti tinkamą bagažinę, taip pat, kitas jos dalis, kurios suteikia daugiau tvirtumo. Šįkart mes kalbame apie skersinius, kurie yra būtini siekiant pritvirtinti bagažinę stabilioje pozicijoje. Stogo skersiniai turi būti pasirenkami įvertinus kelis svarbiausius kriterijus, žinoma, mašinos markę, kadangi galima įsigyti ne tik universalius, tačiau ir tokius, kurie kurti būtent Jūsų transporto priemonei.

Krovinio svorio niuansai

Ne tik renkantis bagažinę, tačiau taip pat ir tinkamiausią skersinį – verta galimai apgalvoti, ką vešitės ant stogo. Kuo tiksliau bus galima įvertinti būsimo krovinio stovį – tuo konkretesnio skersinio Jums reikės. Kadangi dažniausiai ant bagažinės transportuojamas sporto inventorius – gana paprasta pasirinkti tinkamiausią bagažinę ir tuo pačiu skersinius, kurie sėkmingai „atlaikys“ konkretų svorį. Ieškodami skersinio žiūrėkite – kokį maksimalų svorį jie gali išlaikyti. Tai turėtų Jums padėti sukonkretinti paieškas.

Pasirinkimas pagal mašiną

Pasikartosime, kad rinkoje šiuo metu galima įsigyti tokius skersinius, kurie yra universalūs, tad tinka daugeliui markių auto, tačiau ir tokius, kurie yra kurti konkrečiai mašinai. Jeigu namuose turite bent kelias transporto priemones ir tikėtina, kad bagažinė bus reikalinga ne vienai mašinai – tokiu atveju geriausia pirkti universalius skersinius. Tačiau jeigu namuose yra viena mašina – geriausia pirkti būtent jai skirta. Kodėl? Juk dažniausiai būna geriausi tie daiktai, kuriems yra priskirta viena, konkreti funkcija. Dažniausiai jie sėkmingiau tarnauja, yra tvirtesni.

Montavimas ir priežiūra

Dažniausiai kartu su skersiniais yra pristatoma ir detali montavimo instrukcija, kuri Jums padės be profesionalų pagalbos patiems sėkmingai atlikti darbus. Visgi, jeigu jaučiate, kad kyla nemažai klausimų – geriausia nemontuoti patiems, kadangi padarius net ir mažiausią klaidą rizikuojate, kad bagažinė gali nukristi. Saugus jos tvirtinimas yra būtinas.

Lygiai taip pat verta plačiau pasidomėti priežiūros niuansais. Dažniausiai jie nėra ypatingi. Pardavėjai gali pasiūlyti priežiūros rinkinius, kurie yra skirti skersinio estetikai palaikyti. Jie blizgina paviršius, pašalina dulkes. Tačiau tinka ir vanduo su muilu, kurie padeda išgauti panašų efektą.

Smulkmenos lemia kokybę

Renkantis skersinius reikia įvertinti – kokia stogo bagažinė Jums labiausiai tinka. O renkantis tinkamiausia bagažinę įvertinti – koks dažniausiai krovinys bus ant jos vežamas. Štai jeigu dažniausiai planuojate vežti baidarę – tokiu atveju reikalinga ilgesnių matmenų bagažinė.  Svarbu, kad važiuojant būtų užtikrinamas saugumas ir tuo pačiu stabilumas, pavyktų puikiai matyti visas kelio puses. Atlikti namų darbus ir įvertinti savo poreikius bei galimybes labai svarbu. Dar geriau – pasitarti su profesionalais, kurie žinodami žmonių poreikius pataria – kokie skersiniai labiausiai tinka konkrečiai bagažinei.