Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Kaip tinkamai prižiūrėti chalatą?

Kaip tinkamai prižiūrėti chalatą?

Kadangi chalatas labai dažnai vadinamas vienu populiariausių ir patogiausių drabužių namuose, natūralu, kad žmonės linkę investuoti didelius pinigus, kad tik galėtų džiaugtis odai maloniu chalatu investavus daugiau tikimasi, kad drabužis tarnaus ilgai, o jo tarnavimo laiko tarpas yra neatsiejamas nuo kokybiškos priežiūros.

Chalatai moterims nėra lepūs, tačiau tinkama priežiūra leis džiaugtis ir kokybišku chalatu. O kaip juos prižiūrėti?

  • Skalbimui, kuris dažniausiai atliekamas skalbyklėje, turėtų būti naudojamas minkštas skalbiklis. Kai kurie papildomai naudoja minkštiklius, tačiau jie dažnai kelia alergijas. Kur kas geresnis pasirinkimas yra skalbiklis, kuris minkština audinius.
  • Taip pat svarbu skalbti su kitais skalbiniais. Nustebsite, tačiau būtent tokiu atveju chalatas išliks minkštesnis. Jeigu skalbsite vieną, tikėtina, kad jos medžiaga taps kietesnė.
  • Dažniausiai chalatai moterims yra skelbiami 60 laipsnių temperatūroje. To puikiai užtenka dėmėms pašalinti ir tuo pačiu pavyksta išvengti nemalonių susiburbuliavimu.
  • Geriausia suteikti chalatui galimybę džiūti natūraliu būdu. Venkite elektrinių džiovyklių, kurios dažniausiai sušiaušia chalato plaukelius.
  • Įsigijus naują chalatą – taip pat prieš naudojimą labai siūlome pirmiausia jį išplauti.
  • Išskalbtus chalatus geriausia pratampyti. Tokiu atveju jie įgaus “teisingą” formą.

Žinoma, tik geros kokybės chalatas tarnaus ilgai. Įsigijus prastos medžiagos chalatus neverta tikėtis, kad jis tarnaus ilgai net ir tokiu atveju, jeigu tinkamai juos prižiūrėsite. 

 Kas yra geros kokybės chalatai?

Tai tokie, kurie gaminami iš natūralaus audinio. Tokiu atveju jų priežiūra bus paprasta, jie bus labai malonūs odai, galiausiai, jie kur kas ilgiau tarnaus. Puikiai tinka vilnos turintys bei medvilniniai chalatai, kurie vertinami ir dėl savo minkštumo savybių.

Taip pat rinkitės tokius chalatus, kurie gaminami pripažintų gamintojų. Taip padidinsite tikimybę, kad rasite išties geros kokybės namų drabužius, kurie Jums tarnaus ilgai ir metų eigoje ne tik išlaikys savo funkcionalumo, tačiau tuo pačiu ir estetikos savybes.

Skaitykite kitų žmonių patirtis, remkitės jomis ir raskite geriausios kokybės chalatus kiekvienai dienai.