Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > 7 pirmieji kosmetikos produktai

7 pirmieji kosmetikos produktai

Kosmetika geba stebuklingai pakeisti jūsų išvaizdą. Teisingai naudojama kosmetika gali pabrėžti jūsų natūralų grožį ir užmaskuoti netobulumus, tokius kaip spuogai ar randai. Jei tik pradedate naudoti kosmetiką, kosmetikos parduotuvėje nuo gausos gali imti svaigti galva. Jei esate pradedančioji, užpildykite savo kosmetinę šiais pagrindiniais produktais. Įgijus patirties, galėsite įsigyti ir kitų produktų.

Makiažo pagrindas – privalomas

Makiažo pagrindas turėtų būti kiekvienos merginos rankinėje. Jis išlygina veido spalvą, o taip pat uždengia dėmeles. Makiažo pagrindas neturi būti akivaizdžiai pastebimas, todėl rinkitės kuo panašesnę į natūralią odos spalvą. Lengvam makiažo pagrindo naudojimui nepamirškite įsigyti ir makiažo kempinėlės.

Pagrindinės akių šešėlių spalvos

Besirenkant pagrindus savo kosmetinei, nepersistenkite su akių šešėliais. Išsiaiškinkite, kokia spalva dera prie jūsų akių ir įsigykite kelis panašaus atspalvio variantus. Akims paryškinti užteks kelių vienetų akių šešėlių. Ryškesniam žvilgsniui sukurti jums reikės akių tušo ir pieštuko.

Tobuli veido skaistalai

Kaip ir makiažo pagrindą, skaistalų rausvą atspalvį rinkitės kuo artimesnį jūsų natūraliai odos spalvai. Gali tekti paieškoti tinkamo, arba bandykite išgauti reikiamą atspalvį sumaišant keletą skirtingų

Ideali lūpų spalva

Lūpų dažai yra išskirtiniausia makiažo dalis, todėl jums reikia tokių, kurie pabrėžia lūpų ir odos spalvą. Kai kurioms moterims pavyksta sukurti nepadažytų lūpų įvaizdį, parinkus natūralų atspalvį. Lūpų kontūro pieštukas pridės baigiamąjį toną.

Neapseisite be makiažo bazės

Makiažo bazė yra tai, kas padeda išlaikyti makiažą ant veido visą dieną. Jums tereikia šiek tiek užtepti ant veido, ir palaukti kelias minutes prieš pradedant dažytis. Makiažo bazė užtikrins, kad jūsų akių pieštukas nenubėgs į vokų raukšleles, o makiažo pagrindas laikysis visą dieną.

Sugeriamasis veido popierius gali išgelbėti visą dieną

Turite riebią arba mišrią odą? Tuomet reiktų įsimesti į rankinę šiek tiek sugeriamojo veido popieriaus. Sugeriamasis veido popierius yra lengvas ir efektyvus būdas panaikinti veido blizgėjimui. Paprasčiausiai priglauskite popierių prie veido ir jis sugers riebalinį perteklių nepanaikindamas makiažo.

Nepamirškite ir visų reikalingų įrankių makiažui atlikti

Tobulo makiažo nesusikursite be reikiamų įrankių, todėl įsigykite pakankamai teptukų visiems skirtingiems produktams. Tarp jų ir skaistalų teptuką, antakių šepetėlį, lūpų ir akių šešėlių teptukus.

Ir jūsų pirmoji kosmetinė surinkta.

Jei nenorite blaškytis ieškodamos reikalingo produkto, pasirinkite vieną kosmetikos gamintoją, pavyzdžiui, Maybelline kosmetika, kuris turi visus jums reikalingus kosmetikos produktus.