Penktadienis, 19 liepos, 2024
Pradžia > Laisvalaikis > 7 įdomūs faktai apie pažintis internetu

7 įdomūs faktai apie pažintis internetu

Turbūt kiekvienas žino apie galimybę susipažinti su kitais internetu. Nors plačiau šias galimybes išnagrinėja ne visi, tačiau pažintys internete yra tikrai populiarios ir jomis domisi daug žmonių. Yra daug tyrimų ir statistikos, apimančių būtent pažintis internetu. Šiame straipsnyje mes pateiksime net 7 įdomius ir galbūt jūsų akiratį kiek praplėsiančius faktus apie tokias pažintis.

1.    Tikėtina, kad susipažinusiems internetu kyla mažesnė skyrybų rizika

Nors šiam faktui pagrįsti reikėtų daugiau detalių tyrimų, tačiau pagal vienos analizės duomenis, santykiai, kurie prasidėjo internetu ir peraugo į santuoką, išsiskyrimu baigiasi šiek tiek rečiau nei tie, kurie prasidėjo realioje aplinkoje. Sunku pasakyti kodėl taip yra ar tai tik kelių tyrimų metu pastebėta anomalija, tačiau labai gali būti, kad susitikus su kažkuo iš interneto pavyks užmegzti puikius santykius.

2.    Moterys praleidžia 50% daugiau laiko skaitydamos potencialių partnerių anketos duomenis

Turbūt galima dažniau pastebėti, jog moterys savo anketose dažniau mėgsta būti išsamesnės ir nurodyti, kokios pažintys jas domina ir ko jos ieško. Answer Lab atlikto tyrimo duomenimis, kurios stebėjo žvilgsnių trajektorijas tuomet, kai žmonės žiūrėjo į potencialiai dominančių asmenų nuotraukas, vyrai 65% daugiau laiko už moteris praleido žiūrėdami į nuotraukas, o moterys – skaitydamos aprašymus. Tad tiesa akivaizdi – vyrai myli akimis, o moterys – ausimis.

3.    81% žmonių meluos apie savo ūgį, svorį, amžių arba visus vienu metu

Viskonsino-Medisono universiteto mokslininkai pastebėjo, kad moterys dažniau meluoja dėl svorio ir yra linkusios anketose save „palengvinti“ 3-5kg. Vyrai „nuima“ vos 1-2kg ir šiuo atveju yra sąžiningesni, tačiau dažniau linkę pažymėti klaidingą ūgį ir savo anketoje nurodo esantys 2-4cm aukštesni nei yra iš tiesų. Na, o apie amžių dažniausiai meluoja moterys, kurios yra 30-55 metų amžiaus.

4.    Joks algoritmas dar negali padėti surasti antrą pusę

Kad ir kiek tobulėja dirbtinis intelektas, joks kompiuteris ar algoritmas kol kas nesugeba suvesti dviejų vienas kitam tinkančių žmonių.

5.    Jeigu savo anketoje įrašote žodį „meilė“ – didesnė tikimybė, kad ją ir rasite

Labai įdomus atradimas, kuris parodė, kad įrašius žodį „meilė“ savo anketoje padidėja tikimybė surasti ilgalaikius santykius. Na, o vyrai, įrašę žodžius „širdis“, „vaikai“, „romantika“ ir „santykiai“ į savo anketas taip pat pastebėjo, kad merginos paieška buvo lengvensė.

6.    Socialinis statusas – daug svarbiau nei visi nori pripažinti

Esame girdėję, kad meilei nėra ribų ir norime tikėti, kad statusas – tikrai nesvarbus. Tačiau pasirodo, kad, jeigu žmogus peržvelgia žmogaus nuotrauką ir pamato, kad jis(-i) yra paprastas darbininkas(-ė), pozityviai sureaguos tik ~13% žmonių. Tačiau, jeigu pamato, kad žmogus atstovauja vadinamą vidurine klasę, pozityviai į tai žiūri 35-40% naudotojų.

7.    Bent penktadalis žmonių paprašys draugų įvertinti jų anketą

Pew tyrimų centro duomenimis, maždaug 22% pažinčių portalų lankytojų (30% moterų ir 16% vyrų( bet kuriame portale, ar tai būtų xxxpazintys.net ar kitas portalas, parodys savo anketą draugams ir paprašys jų įvertinti, kaip viskas atrodo.