Pirmadienis, 17 birželio, 2024
Pradžia > Laisvalaikis > Internetinės pažintys ir vyrai: kokias klaidas jie daro dažniausiai?

Internetinės pažintys ir vyrai: kokias klaidas jie daro dažniausiai?

Pažintys – ypač subtili sritis ir, būtų galima sakyti, kad, jei kas nors nepavyksta, nereikėtų ieškoti klaidų ar spręsti, kas dėlto kaltas, o tiesiog reikėtų visa tai priimti kaip pamoką ir, nenusivilti, o tiesiog toliau tęsti artimo žmogaus pažintis. Visgi, jei pažintys Olandijoje ar bet kurioje kitoje vietovėje, jau kurį laiką yra nesėkmingos, reikėtų atidžiau peržiūrėti savo veiksmus – labai gali būti, kad yra daromos tam tikros klaidos, kurios ir neleidžia džiaugtis visaverčiais santykiais su priešingos lyties atstovu. Belieka tik pastebėti, kad visgi moterys bei vyrai yra linkę daryti skirtingas klaidas. Na, o kokius neteisingu pasirinkimus daro stipriosios lyties atstovai?

Viena klaidų, kurią ypač neretai daro didelė dalis vyrų yra ta, kad jie paskelbia apie save neteisingą informaciją. Pasirodo, beveik net pusė stiprios lyties atstovų, užsiregistruojančių internetinėse pažinčių svetainėse ar besinaudojančių pažinčių programėlėmis, yra linkę nurodyti aukštesnes pareigas ar didesnes pajamas. Visgi, nereikia ir sakyti, kad moterys – smalsios būtybės, todėl tiesa tikrai netrunka paaiškėti. Taigi, sužinojusios tiesą, moterys neretai nutraukia pažintį. O svarbiausia tai, kad jas liūdina ne pats žemesnių pareigų ar pajamų faktas, o žinojimas, kad naujasis pažįstamas išdrįso suklaidinti jas, nurodydamas neteisingą informaciją apie save. 

Visgi, tačiau ką tik įvardinta klaida, tikrai nėra vienintelė, kurią daro vyrai, kad ir kaip liūdnai tai beskambėtų. Ne paslaptis ir tai, kad besidomint internetinėmis pažintimis, labai didelį vaidmenį suvaidina ir nuotraukos. Tačiau svarbu pasakyti, kad maždaug net trečdalis stipriosios lyties atstovų, į internetines pažinčių svetaines talpina ne savo nuotraukas, o tiesiog pasiskolina jas i interneto platybių. Taigi, nesunku pastebėti, kas būna toliau – dailiosios lyties atstoves dažniausiai nuliūdina ne pats faktas, kad tenka pamatyti kitaip atrodantį žmogų, o tai, kad tas žmogus išdrįso suklaidinti.

Sugebėti palaikyti įdomų bei turiningą pokalbį, kuris vėliau peraugtų į ilgalaikius santykius, tikrai nėra lengva, tačiau įmanoma užduotis. Belieka tik pridurti, kad siekiant paties geriausio rezultato,  svarbu nedaryti tam tikrų  neetiškų klaidų, kurios reikštų ne pačias geriausias jūsų savybes. Viena tokių – jokiu būdu nerašykite vos kelioms dienoms nuo pažinties praėjus, kad jus dominanti mergina atsiųsti nuotrauką, kurioje – ji dėvi maudymosi kostiumėlį. Tai bus palaikyta dideliu netaktu, todėl labai tikėtina, kad vos tik užsimezgusi pažintis taip ir nutrūks. 

Labai svarbu rodyti dėmesį jus sudominusiai dailiosios lyties atstovei, tačiau tuo pat metu labai svarbu ir nebūti pernelyg įkyriam, kadangi toks jūsų atkaklumas gali ją tiesiog išgąsdinti. Jei jau parašėte kelias žinutes, tačiau nesulaukėte jokio atsakymo, neužverskite jos naujais klausimai – palaukite, kol bus atsakyta į prieš tai užduotus. 

Klaidos gali būti puiki gyvenimo patirtis, jei išmoksite į jas pernelyg skaudžiai nereaguoti ir ko nors iš jų išmoksite. Tačiau dar geresnis scenarijus tų klaidų apskritai nedaryti. Taigi, mokykitės iš svetimų klaidų,  o patys – kurkite sklandžius bei džiuginančius santykius. Na, o norintiems komforto ar tiesiog sutikti žmonių iš visur, puikiai tiks pažintys internetu – pažintys Amsterdame ar kituose pasaulio miestuose.