Antradienis, 9 balandžio, 2024
Pradžia > Buitis - Namai > Kaip namuose sukurti menišką aplinką?

Kaip namuose sukurti menišką aplinką?

Dėl savo ypatingos išvaizdos degintos lentos ir dailylentės namuose sukuria tikrai įspūdingą estetinę aplinką. Degintos medienos spalva pasižymi unikalumu, tokios spalvos neturi joks natūralus medis. Deginta mediena taip pat dar yra padengiama specialia alyva, kurioje, priešingai įprastiniams dažams, nėra kenksmingų medžiagų. Be to, deginimo metodu apdorota mediena pasidaro atspari pelėsiui, todėl išdekoravę tokią mediena savo namų aplinką, išvengsite nemalonių alerginių reakcijų bei kvėpavimo takų ligų ir sukursite tikrai menišką dizainą.

Kur namuose galima panaudoti degintas lentas arba dailylentes?

Degintų lentų ir dailylenčių panaudojimo spektras gana platus. Tokia mediena namo fasadui suteikia ilgaamžį grožį, nepakartojamo išbaigtumo jausmą. Šio tipo lentos labai tinka originaliems interjero sprendimams. Tuo tarpu terasai jos sukuria išskirtinę aplinką, kurioje ne tik jūs patys, bet ir jūsų svečiai jausis itin jaukiai. O tokių lentų tvora ne tik dailiai atrodys, bet ir iš tolo jau bus pastebima, bemat atkreips dėmesį.

Kokios technologijos naudojamos ruošiant degintą medieną?

Mediena yra mėgstama už savo natūralumą, ekologiškumą, jaukumą, šiltą estetiką, draugiškumą sveikatai ir pan. Tačiau, kai ji būna apdorojama į pagalbą pasitelkus šiuolaikines technologijas, mediena dar labiau gali mus nustebinti. Kai naudojamos japoniškos medienos apdorojimo technologijos, iš pradžių medis būna padeginamas, paskui švariai nuvalomas jo paviršius ir ištepamas specialia alyva. Tada medis įgyja tokių ypatingų savybių, kokių neturi jokia įprastinė mediena.

Tiesa, jei norėtume, kad įprastinė mediena pasidarytų atspari aplinkos poveikiui ir kuo ilgiau mums tarnautų, galėtume ją padengti įvairiais specifiniais dažais arba lakais. Tačiau tada ji taptų kenksminga mūsų sveikatai, o to mums tikrai nereikia, nes nėra žmogaus, kuris nenorėtų ilgai ir be ligų gyventi. Tuo tarpu deginta mediena nė kiek nekenkia žmogaus sveikatai.

Kokių savybių įgyja deginta mediena?

Viena pagrindinių degintos medienos savybių yra visiškai kitokiu tapęs jos vaizdas. Jei įprastoji mums mediena būna šviesios, netgi pastelinės, jaukumą spinduliuojančios spalvos, tai deginta lenta arba dailylentė įgauna beveik juodą pagal intensyvumą spalvą, kuri kelia solidumo įspūdį. Be to, medienos deginimo procesas pasižymi individualumu, todėl kiekvienu atveju garantuojamas nepakartojamas vaizdas. Dar viena ypatybė – deginta mediena užtikrina savo atsparumą bet kokiems aplinkos veiksniams ir draugiškumą žmonių sveikatai. Patogu ir tai, kad degintos medienos produktai gali būti labai universaliai pritaikomi, o deginimo procedūrą kuo puikiausiai galima taikyti bet kurios rūšies medienai. Po jos mediena pasikeičia neatpažįstamai ir džiugina mus savo nepakartojama bei itin solidžia išvaizda. Jei jus sudomino degintos lentos arba dailylentės ir norėtumėte apie jas dar daugiau rasti išsamesnės informacijos, susiraskite internete svetainę: Sugibanwood.com, o paskui galėsite įsigyti norimą prekę ir tikrai meniškai papuošti savo namų aplinką.