Penktadienis, 19 liepos, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Kanapių sėklų aliejus – tiems, kurie nori išvengti peršalimo

Kanapių sėklų aliejus – tiems, kurie nori išvengti peršalimo

Žiemos metu daugelis lietuvių skundžiasi nesibaigiančiu paršalimu, kuris dažniausiai prasideda lapkričio mėnesį ir laikosi iki kovo ir net vėliau. Dažnai akcentuoja, kad reikia stiprinti imuninę sistemą, tačiau žodžiai nėra tokie veiksmingi kaip veiksmai, kadangi sveikai maitintis ne visada pavyksta, o vitaminų gausa tokia plati, kad sunku ir benuspręsti, kurie labiausiai Jums tinka.

Nors priemonių yra daug, tačiau dažniausiai pamirštamos tos, kurios yra pačios paprasčiausios ir galbūt pačios akivaizdžiausios. Tai yra kanapių sėklų aliejus, kurį įsigyti galite čia. Daugiau apie jį sužinojus tikrai nuspręsite išbandyti, tad skaitykite žemiau.

Pirmiausia verta paminėti, kad kanapių aliejus labai vertinamas dėl savo priešuždegiminių poveikių. Taigi, jis turi būti naudojamas ne tik tada, kai dar nesergate ir norite išvengti peršalimo, tačiau ir tada, kai virusas jau yra Jūsų kūne. Aliejuje yra gausu GLA rūgšties, kurioje yra mums puikiai atpažįstamų OMEGA 6 riebalų. Jie kontroliuoja ir tuo pačiu mažina uždegimą, tad žmogui pavyksta kur kas greičiau susitvarkyti su peršalimu. Žinoma, tai nereiškia, kad susirgus reikia gerti tik aliejų ir tikėtis, kad peršalimas išnyks. Ne, reikalingas kompleksinis gydymas, tačiau jis turi apimti ir aliejaus vartojimą.

Minėtosios rūgštys labai naudingos žmogaus kūnui. Ne tik jo grožiui (nors įrodyta, kad aliejuje esantys mineralai teigiamai veikia žmogaus plaukus bei odą), tačiau ir sveikatai. Kiekvieną dieną vartodami aliejų aprūpinsite savo organizmą reikalingomis medžiagomis. Jos tampa tarsi šarvais Jūsų kūnui. Tiksliau, pati imuninė sistema tampa dideliais ir galingais švariais, kurie saugo nuo virusų, o jeigu jie atsiranda Jūsų kūne – tokiu atveju imuninė sistema labai sėkmingai kovoja, tad pašalina visas kenksmingas medžiagas, virusus, kurie sukelia ligas. Apie ką mes? Apie tai, kad vartodami aliejų žiemos metu galite išvengti peršalimo. Net ir tokiu atveju, jeigu jis jus kankina kiekvienais metais. Vietoje to, kad gertumėte daugelį skirtingų vitaminų – siūlome išbandyti aliejų, kuris suteiks imuninei sistemai daugiau atsparumo, padės geriau jaustis ir gražiau atrodyti.

Peršalimo metu dažniausiai kankina ir raumenų skausmas, tad ir čia jums gali padėti kanapių aliejus. Tačiau vartokite jį ne vidiniu būdu, tačiau darykite šiltus kompresus. Aliejų pašildykite ir su vatos tamponais valykite tas kūno vietas, kurias labiausiai skauda. Paskui paprasčiausiai uždėkite merliukus, kurie padeda prisispausti prie konkrečios vietos ir tuo pačiu prispausti aliejų prie odos, kad jis gerai įsigertų. Dažniausiai jau po kelių tokių kompresų malonus raumenų skausmas dingsta. Savijauta – puiki, o kartu vartojant ir vidiniu būdu – peršalimas daugiau nebesugrįš.

Nelaukite žiemos peršalimo. Kovokite su juo dar tada, kol jis nėra Jūsų organizmo dalis.