Penktadienis, 19 liepos, 2024
Pradžia > Pasaulis > Kelionių kryptys Kalėdoms

Kelionių kryptys Kalėdoms

Nusprendėte šiemet Kalėdas švęsti kitaip? Greičiausiai nebus geresnio būdo tai padaryti, kaip tik leistis į kelionę! Pateikiame kelionių kryptis, kurias pasirinkę gražiausiam žiemos laikotarpiui neliksite nusivylę ir parsivešite šilčiausius, įstabiausius prisiminimus.

Vokietija

Ši šalis pelnytai minima tarp šalių, kuriose vyksta gražiausios ir didžiausios kalėdinės mugės. O dar geriau tai, kad Vokietijoje jos nepakartojamos kone visuose didžiuosiuose miestuose, todėl turite platų pasirinkimą. Jei domina pigios kelionės, čia Jums ir vėl pasisekė – nes pagal skrydis.lt svetainės informaciją, kelionės į Vokietiją stebina itin žemomis kainomis!

Praha

Čekijos sostinė labai graži visais metų laikais, bet apsilankę čia kalėdiniu laikotarpiu liksite sužavėti. Tik pabandykite įsivaizduoti, kaip stebuklingai atrodo viduramžius menantys šio miesto tiltai kalėdinių lempučių, šurmulio ir spindesio fone. Negana to, pigūs skrydžiai į Prahą ir patrauklios apgyvendinimo kainos leis nevaržyti savęs.

Budapeštas

Aristokratiškasis Budapeštas ir Kalėdas pasitinka karališkai – įstabūs reginiai ir šventinis spindesys sulaukia ne tik vietinių gyventojų, bet ir svečių iš kitų šalių. Tiesa, laikas Budapešte bus turiningas, nes turėsite progą rinktis iš daugybės teatrų, koncertų, kurie dar labiau sustiprins kalėdinę nuotaiką.

Talinas

Nenorintys vykti labai toli Kalėdoms gali pasirinkti pažintį su Estijos sostine Talinu ir šaunia šio miesto kalėdine muge. Tokia kelionė nereikalaus daug investicijų, puikiai tiks savaitgaliui ar vos kelių dienų poilsiui.

Viena

Elegantiškoji ir karališka Viena kasmet sulaukia milžiniškų srautų miesto svečių. Viešintys čia per Kalėdas gali gėrėtis įstabiais reginiais, pakilia nuotaika, puoselėjamomis austrų tradicijomis, ragauti šios šalies virtuvei būdingų šventinių patiekalų.

Stokholmas

Pigūs skrydžiai į Stokholmą yra tik viena iš priežasčių, kodėl per Kalėdas ši kryptis tokia populiari. Dauguma čia vyksta dėl nuostabios, stebuklingos šventinės dvasios ir mieste kuriamos kalėdinės atmosferos.